Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jakie są najnowsze karty graficzne.
#1
Hejo!
Mam do was odjechanych pytanko potrzebuje informacji na temat kart graficznych: Geforce i Radeon. Jakie ich wersje są najnowsze? Ja się na tym nie znam, więc potrzebuje małej pomocy :)
Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJE!
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#2
Nowości masz oznaczone:
http://www.nvidia.pl/object/geforce-family-pl.html
http://www.nvidia.pl/object/quadro-desktop-gpus-pl.html

Tutaj masz karty graficzne, ale na ich konkretnymi datami wydania się nigdy nie interesowałem, nie wiem które tam układy są najświeższe, bo najświeższe, nie znaczy lepsze, czy potrzebne:
http://www.amd.com/PL/PRODUCTS/Pages/Products.aspx

Moim zdaniem jeśli szukasz jakiejś konkretnej karty pod potrzebę, to zadajesz niewłaściwe pytanie.
  Odpowiedz
#3
Zadaje właściwe pytanie ;)
Mam porównać najnowsze karty Geforce i Radeon.
GeForce 750 Ti vs. Radeon R9 280X
Wytypowałem te, ponieważ wszystko na to wskazuje, że są najnowsze.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#4
Tych kart nie ma co porównywać. GF GTX 750 TI jest znacznie słabszy od Radka i o połowę tańszy, to nie ta klasa sprzętu, w dodatku nie wspiera SLI, więc znacznie lepszy jest R9 280X. Ten Radek jest niemal tak wydajny, jak GF GTX 770, minimalne różnice. Znacznie lepiej jest mieć coś pod SLI lub CrossFire.
  Odpowiedz
#5
Najnowsze karty graficzne? GTX 780 Ti oraz R290X.
Co do konfiguracji SLI, polecam zakup dwóch GTX 760 i złączenie ich w SLI - wydajność znacząco większa
od GTX Titan a cena mniejsza (około 1600 złotych). Gra warta świeczki.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#6
Mi nie chodzi o kupno tylko o porównanie tych kart.
Dzięki B0hazard ;)
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#7
A propo tego porównania...
Co sądzicie?
[Obrazek: mgdhl1.jpg]
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#8
Co tu porównywać, AMD mimo tego że goni zielonych, wydajnościowo traci na swoich źle zrobionych
sterownikach. Jak dla mnie 780 Ti mimo węższej szyny pamięci (384-bity) jest o wiele lepszym
wyborem niż AMD jeśli ktoś nie ma blokady w postaci ca$h.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zakup karty graficznej - pomoc w wyborze listosek 8 4 441 23.06.2014, 21:39
Ostatni post: listosek
  Everest pokazuje zmniejszoną ilość pamięci karty graficznej. pandokti 4 2 603 23.01.2014, 23:38
Ostatni post: B0hazard
  Błąd karty graficznej? VanPure 1 2 074 19.05.2013, 11:07
Ostatni post: pandokti
  Szukam sterownika do Karty Graficznej Mesajah 2 2 035 27.08.2012, 20:55
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości