Potrafię być samotny i radzić sobie dobrze, ale jeżeli znajdę swoje "stado", to moje życie kręci się obok tej grupy. Z reguły jestem spokojny, ale umiem atakować w obronie własnej i swoich bliskich. A wy?
![[Obrazek: 9dLeST2.png]](https://i.imgur.com/9dLeST2.png)
Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!
Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!
Jakie zwierzę do was pasuje
|
13.03.2017, 18:24
Tak jak w temacie, jakie zwierze do was pasuje? Ja osobiście przypisuje sobie wilka.
Potrafię być samotny i radzić sobie dobrze, ale jeżeli znajdę swoje "stado", to moje życie kręci się obok tej grupy. Z reguły jestem spokojny, ale umiem atakować w obronie własnej i swoich bliskich. A wy? Życie nie ma ścieżek na skróty.
![]() Odjechani.com.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
13.03.2017, 20:23
Wilk, albo leniwiec, zależy z której strony patrzeć. W tytule mam już chyba z rok, może dłużej. Nie ma co się rozpisywać, taka natura.
13.03.2017, 21:03
To ja jestem jak Wy, tylko że wilk i leniwiec w jednym. Od kilku miesięcy nic mi się nie chce, chyba się starzeje
![]()
14.03.2017, 11:53
A ja jestem człowiekiem i bardzo to lubię.
![]() Graliśmy kiedyś ze znajomymi w taką grę jak w temacie, tylko na odwrót- grupa wybierała zwierzę odpowiadające charakterowi danej osoby. Mnie przypisali ratela- bo z gatunku łasicowatych, zżera węże a jak go taki wąż ugryzie to odsypia i na**rwia dalej. ![]() |
Podobne wątki… | |||||
Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
Jakie jest wasze ulubione piwo? | Gospodarz | 21 | 10 296 |
23.08.2017, 09:43 Ostatni post: trykietron |
|
Jakie byłyby Wasze ostatnie słowa przed śmiercią? | Monoceros | 3 | 2 565 |
07.06.2017, 20:55 Ostatni post: perla86 |
|
Jakie kłamstwo ludzie mówią sobie najczęściej? | Gospodarz | 45 | 14 263 |
03.07.2015, 16:17 Ostatni post: Robotox |
|
Zniewolenie. Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie? | Klaudiowo | 5 | 1 996 |
24.06.2015, 19:39 Ostatni post: amb00 |
|
Jakie cechy cenicie u ludzi najbardziej ? | Gospodarz | 6 | 2 593 |
14.03.2014, 16:41 Ostatni post: skrzypas |