Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jakiego "faceta" one szukają? Co je kręci w "nim"?
#1
Elo. Tak z nudów założyłem temat.

Podyskutujmy na temat jakiego faceta one szukają (kobiety)? Grzecznisia, poważnego, kasiastego, lalusia, twardziela, metroseksualistę? etc

Zdarzyło ci się, że idziesz sobie ulicą a tam ekstra lala idzie sobie z takim zerem, że się opisać nie da? Co one w nim widzą? Typów kobiecych osobowości jest wiele. To nas nie interesuje. K-wa co ja muszę mieć w sobie???

  Odpowiedz
#2
Heh to zależy od preferencji kobiety.

Inne patrzą na kasę - moim zdaniem niedojrzałe materialistki
Inna zwróci uwagę na Twój charakter i to czy jesteś dojrzały emocjonalnie... te są bardziej wymagające.

churchilll napisał(a):Zdarzyło ci się, że idziesz sobie ulicą a tam ekstra lala idzie sobie z takim zerem, że się opisać nie da?

Nie zdarzyło mi się.
Nie oceniam po wyglądzie.
Nikt nie jest zerem, każdy człowiek jest wartościowy.

churchilll napisał(a):K-wa co ja muszę mieć w sobie???

Bądź tym kim jesteś.
Nie udawaj nikogo innego bo będziesz sztuczny albo wyjdziesz na totalnego frajera.
Przyłącz się do Akcji zgłoś posta!
  Odpowiedz
#3
Jak to mówią są ludzie i ludziska.

Borat napisał(a):Nie zdarzyło mi się.
Nie oceniam po wyglądzie.
Nikt nie jest zerem, każdy człowiek jest wartościowy.

1. Chyba jesteś ślepy ;p.
2. Kłamstwo.
3. Subiektywny pogląd i mało szczery.

Borat napisał(a):Bądź tym kim jesteś.
Nie udawaj nikogo innego bo będziesz sztuczny albo wyjdziesz na totalnego frajera.


Miło, że ktoś czytał moje wypociny ;].

ps stary piszemy w męskim gronie więc nie musisz się tak czaić ;p.

ps2 jeśli to czytacie Dziewczyny, ciekawe by było jak byście założyły kontr post ;].
Pzdr
  Odpowiedz
#4
churchilll napisał(a):Elo. Tak z nudów założyłem temat.
Nie trudno zauważyć ponieważ odpisałeś bzdury.

Sorka za offtop
Przyłącz się do Akcji zgłoś posta!
  Odpowiedz
#5
A może komuś brak argumentów. Fakt lepiej nie pisać bzdur ...
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości