Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jakiemu klubowi kibicujesz?
#1
Ja osobiście Lechowi Poznań od sezonu 2009/2010 jak również Borussii Dortmund, z tego względu, że podobała mi się gra Lewandowskiego w Kolejorzu, a gdy właśnie przeszedł do Dortmundu zacząłem kibicować Dortmundczykom.

Najpiękniejsze chwile to awans Lecha do finałów Pucharu Polski, 3 w ostatnich latach i porażki niestety, (2011, 2015, 2016 i 2017 finał) do tego dwa super puchary (2015, 2016) i dwa zwycięstwa w lidze (2010, 2015). Pamiętam doskonale końcówkę ekstraklasy w 2010, do ostatniej chwili bój o 1 miejsce z Wisłą.

Jeśli chodzi o Borussię to: zwycięstwo w lidze (2012, 2013) Super puchar (2011, 2012, 2016) Puchar Niemiec (2012, 2017) i ten pamiętny mecz finałowy w Lidze Mistrzów z Bayernem Monachium, zacięty, praktycznie do ostatnich minut 1:1, jednak Robben w samej końcówce na 2:1 i po meczu.

Lubię też Atletico Madryt, ze względu na barwy i dość fajny zespół. Ze względów mojej lokalizacji MKS Przasnysz (IV liga), MKS Ciechanów (IV liga) i Makowianka Maków maz. (Liga okręgowa)

A Wy, komu kibicujecie?
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#2
Lokalnie kibicuję LKS Przemszy Siewierz (4 liga).

Od 2003 roku kibicuję Fc Barcelonie. Według mnie od wielu lat prezentują najpiękniejszy futbol na świecie, gdy patrzy się na ich grę, zaawansowaną technikę, wzorową organizację, ręce same skłądają się do oklasków. Począwszy od ery Rijkaarda, aż do teraz. Chociaż najbardziej odpowiadał mi styl gry pod wodzą Pepa Guardioli. Klub z wartościami i wspaniałą historią. Katalonia to piękny region, który mam nadzieję kiedyś zwiedzić ;)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości