Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jarosław Olech
#11
(27.07.2017, 02:53)Jarus napisał(a): ale gość został mistrzem świata 15 razy i musiał jechać do Anglii pracować na budowie, żeby rodzina miała z czego żyć. Trochę to nienormalne moim zdaniem.
Już co prawda pisałem coś na ten temat, to jednak, gdy zajrzałem ponownie do tego wątku, to w pomyślałem, że mimo braku kasy z zawodów, zawsze mógł zostać trenerem personalnym. Byle kto po kursie na trenera potrafi mieć z tego pieniądze, więc wielokrotny mistrz świata tym bardziej by je miał. Nie wystarczy tylko być z czegoś dobrym, trzeba jeszcze umieć to wykorzystać, to po części definiuje życiową zaradność.
  Odpowiedz
#12
Masz rację. Źle się wyraziłem w poprzednim poście. Z mojej wypowiedzi można zrozumieć, że pracował na budowie będąc już 15-krotnym mistrzem świata. Nie. Pracował tam w 2006 roku.
Później dopiero znaleźli się sponsorzy. 
Może ktoś z Was podsunie mi nazwisko innego polskiego sportowca który został 16 razy mistrzem świata w jakiejkolwiek dyscyplinie?
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#13
Jarosław Olech został dzisiaj po raz kolejny Mistrzem Świata! 17 tytułów Mistrza Świata na jego koncie robi wrażenie. 
Wielki szacun za wytrwałość.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości