Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jestem Bogiem-przeróbka
#1
Cytat:Mam jedną pierdoloną pralkę Franię, Zabrudzenia dobrze spiera, zawsze mam czyste ubranie. Powiesz mi, że to Whirpool? Powiem Ci, że mam Franię. *****ę Cię i tak mam zawsze czyste pranie. Bo ja jestem Bogiem I w rękach nie piorę. Po to mam Franię, By czyściła mi ubranie. O rany, rany jestem odpicowany. eF eR A eN I A - bez reszty wyprany, wybielany 5-cio kilowy Ariel niewyczerpany. W Tesco na promo on był mi dany. Czekaj Fokus, Rah, jeszcze oszaleją wszystkie dżinsy, Gdy zobaczą jaki jestem czysty. Brudzie nieczysty, to jaki jestem pachnący i czysty I wybielony do maxa, że aż wyrazisty. I wiesz co mnie boli? Że Frania się pierdoli. Kupię w Saturnie Boscha i będę prał do woli.

Żródło: https://www.youtube.com/watch?v=cq2paBCLSSc
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ups! Jestem w telewizji! arab56 0 1 664 27.02.2012, 01:46
Ostatni post: arab56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości