Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jurapark-Krasiejów
#1
Zacznę od linka do strony na której są niezbędne informacje
[Obrazek: jp.png]
http://www.dinopark.info.pl/
Dinopark w Krasiejowie to niesamowite miejsce na weekendowy wypad z dzieciakami
atrakcji co nie miara -tunel czasu.kino 5d, muzeum ze szklaną podłogą pod którą widać skamieliny pradawnych dinozaurów.przeogromny plac zabaw dla dzieci a za nim park rozrywki (gry, dmuchane zjeżdżalnie i wiele innych cudów)i to co zapiera dech w piersi cudowny spacer podczas którego przechadzamy się i podziwiamy figury dinozaurów w naturalnych rozmiarach.Obiekt zaopatrzony jest w gastronomię i pamiątkarskie sklepiki .Raj dla oka i niesamowite przeżycie dla naszych pociech .
Zdjęć mam ok 300 pokażę wam tylko kilka :D

[Obrazek: IMG_0415.JPG]

[Obrazek: IMG_0451.JPG]

[Obrazek: IMG_0431.JPG]

[Obrazek: IMG_0458.JPG]

[Obrazek: IMG_0473.JPG]

[Obrazek: IMG_0492.JPG]

[Obrazek: IMG_0506.JPG]

[Obrazek: IMG_0553.JPG]

[Obrazek: IMG_0552.JPG]

Moja mała nie wiedziała jak znalazła się w domu całą powrotną drogę spała wiosną jedziemy znowu miało tam powstać muzeum ziemi więc będzie to kolejna ciekawa atrakcja
  Odpowiedz
#2
Super!
Zachęciłaś mnie tymi fotkami :)
Powiedz jaki jest koszt takiej przyjemności i ile trzeba zabrać ze sobą pieniędzy aby w miarę się zabawić?
Rozumiem, że skoro mówisz o weekendzie, nocowałaś tam?
Mają jakiś hotel?
  Odpowiedz
#3
Ja spędziłam tam cała sobotę i musiałam wracać ponieważ moja większa połowa musiała iść do pracy :(ale w całym Krasiejowie i najbliższej okolicy jest masa pokoi do wynajęcia co z hotelem nie mam pojęcia,my byliśmy ze znajomymi w maju i gdybyśmy potrzebowali noclegu nie było problemu z brakiem miejsc. Cennik jak co roku w takich miejscach się zmienia więc najlepiej będzie dowiedzieć się telefonicznie wiem że bilet wstępu obejmował wszystko poza kinem 5d do którego mimo ceny 50 zł za 15 min były kolejki no i oczywiście poza gastronomią i pamiątkami (to oczywiste).Jutro zapytam mojego większego może on pamięta ile kasy nam poszło nie licząc paliwa bo miałam kawałek drogi jednak gdyby i jego pamięć szwankowała polecam odwiedzić stronę którą podałam na górze .:D
  Odpowiedz
#4
Co to jest kino 5D ? Wiem, że jest 3D, 4D ale co to za wynalazek 5D?
  Odpowiedz
#5
kino 5 d -bujane fotele ,okulary pryskanie wodą ,podmuchy wiatru, trzęsienie ziemi i wszech ogarniający dźwięk fajna sprawa i dla dziecka i dla dorosłego
  Odpowiedz
#6
i to jest 50zł od osoby?
  Odpowiedz
#7
Tak 50 zł od osoby za 15 minut seansu filmowego ale warto zapłacić choć po wyjściu czujesz niedosyt i chętnie byś tam wrócił:)dzieci siedzą z otwartymi buziami
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości