Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


KRYPTOWALUTA PRZYSZŁOŚCI Z ZYSKIEM DO 2027 ROKU
#1
[Obrazek: umbrella-biuro-male-vize.jpg]


Projekt oferuje dwa rodzaje dochodów: PASYWNY ORAZ AKTYWNY
DOCHÓD PASYWNY = wydobycie AppUcoin = zysk z udziału górniczego (wydobycie do 2027 roku, obecna cenia 1 sztuki AppUcoin to 2,3$, od 7.12.2019 roku jest już na ich giełdzie). DOCHÓD AKTYWNY = budowanie społeczności = zysk z systemu prowizji aplikacji i innych produktów AppUmbrella. 

GDZIE POWSTAŁ PROJEKT I JAKA JEST JEGO MISJA
Platforma APPUMBRELLA jest od naszych przyjaciół z południa, czyli Czech. Siedziba firmy znajduje się w Pradze.
Internet, telefon, aplikacja, społeczność – to coś co już wpływa na cały świat. Producenci i dostawcy mają miliardy zysków! Czy coś z tego mamy? Nie! Stań się więc częścią społeczności AppUmbrella która sprawi że Internet będzie zarabiał dla Ciebie. Używaj internetu, sieci społecznościowych i aplikacji na których zamieszczane są miliony reklam dziennie. Dołącz i korzystaj z APPUMBRELLA. Jedyny wkład to około 120 PLN.
AppUmbrella tworzy nowoczesną społeczność użytkowników aplikacji internetowych i mobilnych. Miliardy ludzi na świecie używają smartfonów i aplikacji.  Po prostej, płatnej rejestracji klienci otrzymują wszystkie usługi bezpłatnie. Powiązanie społeczności KLIENTA z tym środowiskiem przyniesie wiele innych możliwości współpracy i wzajemnych korzyści.

O możliwości dochódu Pasywnego oraz Aktywnego dowiesz się TU!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości