Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Kac Vegas III / The Hangover Part III
#1
[Obrazek: kacvegas3-1374785689.png]

Opis fabuły
Kac Vegas III, to kontynuacja bardzo dobrze przyjętej serii filmów w którym głównym
motywem przewodnim jest wielka impreza w której na nazajutrz bohaterowie
budzą się nie wiedząc gdzie i nie wiedząc co robili poprzedniej nocy. W trzeciej
części umiera ojciec Alana. Phil, Stu i Doug postanawiają pomóc kumplowi.
Podczas podróży okazuje się jednak że ich przyjaciel Chow ukradł sporo kasy
a jedyną osobą z którą kontaktował się pan Chow jest właśnie Alan.
Dzięki temu chłopaki wpadają po raz kolejny w tarapaty.

Moja opinia
Jako fan serii Kac Vegas, po obejrzeniu dwóch poprzednich części nie mogłem
darować sobie ostatniej która jest już zakończeniem serii. Po bardzo udanej
jedynce i dużo słabszej dwójce byłem nijak nastawiony do trójki. Film okazał
się być filmem akcji, w którym brak było.. no właśnie czego? - kaca. Szczerze
mówiąc byłem ciekawy jak reżyser opowie po raz trzeci identyczną historie
z dwóch poprzednich części. W Kac Vegas III, cała fabuła opiewa się na opowieści
dość zabawnych przygód członków "watahy", brak tu super imprezy, nazajutrz
której wszyscy budzili się w poszukiwaniu jednego ze swoich kumpli. Film
jest przewidywalny, miejscami nawet śmieszny ale do licha ciężkiego gdzie
ten kac znany z jedynki?

Oceniając film całkowicie szczerze, daje mu średnią szóstkę. Film jest poprawny,
śmieszny na swój wyrafinowany sposób lecz stał się opowieścią kilku gości
o swoich przygodach czego jako fan serii nie spodziewałem się oglądać i chyba
wręcz nie chciałem. Myślę że trójka była już zwykłym skokiem na kasę, dzięki
wyrobieniu sobie marki, powstała ostatnia część mająca się nijak do poprzednich.
Kończąc, film mnie zawiódł.

Ciekaw jestem Waszego zdania. Czy film się podobał? Czy tego oczekiwaliście?
Piszcie, zapraszam do dyskusji a już nie długo kolejny film który chce skomentować
jaki? - dowiecie się już niedługo.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#2
Dobra była trójka :D
Ale jedynka i tak najlepsza!
  Odpowiedz
#3
Jeszcze nie miałem okazji obejrzeć.
W kinach lecą same wersje z napisami czy puszczają już z lektorem?
  Odpowiedz
#4
Ja byłem i fajne ale to nie jest już to samo. 1 i 2 są mistrzowskie :D. Mi sie średnio podobał. :)
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#5
Oglądałam dwie pierwsze części. Według mnie jedynka była najlepsza. Na ogół tak jest, że pierwsza część jest dobra, a jak ekipa chce zrobić kolejne części to już im to nie wychodzi. Dwójka też była nawet niezła, ale jak dla mnie to nie była już tak ciekawa jak część pierwsza. Co do trzeciej, a zarazem ostatniej części, nie oglądałam jeszcze, więc własnego zdania nie mam na ten temat, ale znajomi mówili, że nie urzekła ich tak jak dwie poprzednie części.
  Odpowiedz
#6
Wszystkie części są świetne. Jedynka jednak wygrywa, ale dwójka i trójka też są naprawdę zabawne. Kac Vegas to moja ulubiona seria komedii. Kiedy mam kiepski humor, po obejrzeniu filmu już czuję się lepiej. :D
Aktorzy, fabuła, swoisty humor swoje robią. :D
Jeśli ktoś jeszcze nie oglądał, to polecam. :)
[Obrazek: 0329.gif?w=500&h=213]
  Odpowiedz
#7
(26.07.2013, 02:36)Nicholas napisał(a): Jeszcze nie miałem okazji obejrzeć.
W kinach lecą same wersje z napisami czy puszczają już z lektorem?

Wydaje mi się że z napisami, ja oglądałem po "murzyńsku" z napisami, ponieważ
jakoś nie lubię polskiego lektora w filmach - zazwyczaj tłumaczenie ma się nijak
do filmu. Nie skupiałem się na lektorze, ale wydaje mi się że jeszcze nie ma takiej
wersji.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#8
O ja cie, zamiast skupić się na tym co ty piszesz... To mi grafika w padła w gust ;P Nie wiem może sięgnę po ten tytuł, ale najpierw muszę poprzednie części ;P
Stop pomagania!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości