Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Kamień do zapalniczki
#1
Witam. Czy warto kupic kamień do zapalniczki lepszej filmy np: zippo czy to bez różnicy przy kamieniu firmy star? I czy kamień można kupić w trafice czy najlepiej allegro? :)
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#2
Odnośnie kamieni, nigdy nie zdarzyło mi się wymieniać ich w innych zapalniczkach niż Zippo. Są to koszta na tyle niskie, że nigdy również nie ryzykowałem kupna jakiegoś badziewia. Zawsze zamawiałem oryginalne kamienie przez internet. Są one sprzedawane często z knotem, ale unikaj takich aukcji. Nawet jeśli go wykorzystasz, co mi zdarzyło się w życiu tylko raz, a jestem maniakiem tych małych świecidełek, nie stanie się to wcześniej, niż za kilka lat. Będziesz widział z czasem, że bardzo powoli jego końcówka się zwęgla, wtedy kombinerkami lekko pociąga się go do góry, aby był maxymalnie w 4/5 wysokości komina. Ale nie o tym temat... W każdym razie W Trafice nie zdarzyło mi się kupować nigdy kamieni, aż dziwne, bo często robię tam zakupy benzyny. Kamienie zawsze zamawiałem na Allegro w większych ilościach. Z tego co pamiętam, kilka złotych za paczkę, więc nie opłaca się brać mniej niż 5 od razu.
  Odpowiedz
#3
Moim zdaniem powinieneś się wybrać do sklepu,gdzie coś takiego sprzedają a tych sklepów, założę się, że ich jest dużo. Właściciel powinien ci wytłumaczyć,czy ci się opłaca kupować kamienie do zapalniczki czy nie oraz z jakiej firmy.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości