Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Karta graficzna po uruchomieniu brak obrazu lecz w trybie awaryjnym jest. Co jest?
#1
Witam witam. Znalazłem kartę graficzną tanią, lecz jest mankament w trybie awaryjnym obraz jest wyświetlany, po normalnym uruchomieniu Windowsa znika.
Jaka może być przyczyna?
Coś takiego:
GAINWARD HD4850 512MB DDR3 GOLDEN SAMPLE

http://img15.allegroimg.pl/photos/orygin...3588505487
Macie jakieś pomysły?
  Odpowiedz
#2
Zainstaluj w trybie awaryjnym najnowsze sterowniki ze strony producenta.
  Odpowiedz
#3
A będzie elegancko? I to wystarczy? Mi się też tak wydawało, ale nie jestem pewien.
  Odpowiedz
#4
Nie będziesz pewien, jeśli ich nie zainstalujesz. Możliwe jest też, że w systemie masz ustawioną wyższą rozdzielczość niż obsługuje twój monitor.
  Odpowiedz
#5
To opłaca mi się ją kupić za 30 zł z przesyłką?
  Odpowiedz
#6
Jeśli karta działa jak należy, to tak, ale jeśli problem leży w innym miejscu, to nie. Nie można tego wiedzieć, nie znając szczegółów. Wróżbitów nie ma na tym forum. Ja i tak kupiłbym lepszą dokładając trochę pieniędzy, bo na tym nie zajedziesz daleko.
  Odpowiedz
#7
Wiem wiem, ale to do mamy kompa, a jej nie potrzebna większa :P
  Odpowiedz
#8
Sam więc widzisz, że nie mamy tu wróżbitów. Skąd mogę wiedzieć do czego potrzebna Ci ta karta, ani co jest z nią nie tak. Gdybyś ją kupił, to można ją zdiagnozować. 30 zł to nie jest suma, która będzie boleć, gdyby karta okazała się bezużyteczna. Ja przedwczoraj kupiłem konto Origin z ośmioma grami, w tym BF3 premium, nowy Most Wanted i Crysis 3 HE. Nie wiedziałem, czy nie jest to jedno z tych feralnych kont, ale 26 zł, to nic, dlatego kupiłem i mam te gry. Możesz kupić, twoja sprawa.
  Odpowiedz
#9
No spoko dzięki :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaka karta graficzna do i5 7500 WazzUp 2 3 271 03.07.2017, 23:13
Ostatni post: Robotox
  Radeon HD 6770 Brak obrazu Bub17 16 10 248 24.06.2015, 14:30
Ostatni post: Swordancer
  Domowe wypieki Nicholasa - czyli jak naprawić kartę graficzną Nicholas 17 9 121 11.02.2015, 16:56
Ostatni post: MrPsycho
  Problem z karta graficzną Arczi 16 10 614 16.06.2014, 02:45
Ostatni post: Swordancer
  Karta graficzna niskoprofilowa jaka? pandokti 8 6 774 07.04.2014, 10:53
Ostatni post: samunda

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości