Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Kobieta napalona, a mężczyna nie. Co zrobić w takim przypadku?
Mam małe pytanie.
Jeśli kobieta jest napalona strasznie i chce uprawiać seks, a mężczyzna nie, to co powinien zrobić w takim przypadku, albo odpowiedzieć kobiecie spokojnie, żeby ją nie urazić...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
Zebrać się w sobie i stanąć na wysokości zadania :D
Ewentualnie 'niebieska tabletka' czy inny specyfik o podobnym działaniu.
Poza tym, facet ma zawsze ochotę... no chyba ,że jest głodny.
Wtedy wystarczy coś zjeść i już ma ochotę na kobietę ;d

Problem pojawia się wtedy gdy kobieta jest 'mało urodziwa' lub my jesteśmy średnio dysponowani (alkohol) i pomimo szczerych chęci... zdajemy sobie sprawę, że nic z tego nie będzie.
Aby oszczędzić sobie wstydu zaczynamy improwizować, jakkolwiek.
Dla faceta byłby to ogromny wstyd, że nie stanął na wysokości zadania a kobieta mogłaby poczuć się mało atrakcyjna, co mogłoby się odbić na jej psychice.
  Odpowiedz
Hans, tylko że to nie jest tak łatwo odpowiedzieć kobiecie, jak wyżej tu napisałeś, bo może też oświadczyć że, to ostatni seks tobą i później już nie będzie.
  Odpowiedz
Hakerzysta napisał(a):Hans, tylko że to nie jest tak łatwo odpowiedzieć kobiecie, jak wyżej tu napisałeś, bo może też oświadczyć że, to ostatni seks tobą i później już nie będzie.
Wszystko jest zależne od odpowiedniego rozegrania, doboru słów, mowy ciała i argumentu.
Dla Ciebie może być to bzdurny powód, to nieistotne.
Dla Niej musi on być przekonujący, wystarczający i na tyle dobry by dał Ci usprawiedliwienie.

Na własnym przykładzie Ci opowiem historię gdy byłem 'podstawiony nieco pod ścianą' to w akcie desperacji, aby tylko uniknąć zbliżenia z dziewczyną, która do najbardziej urodziwych nie należała, wykorzystałem banalny motyw z upozorowaniem baaardzo ważnego telefonu.
Pościemniałem dość przekonująco o problemie w domu, przeprosiłem bardzo obiecując przy tym ,że 'dokończymy następnym razem' i spieprzyłem.
'Niestety', do kolejnej takiej sytuacji nie doszło, całe szczęście :>
Sztuka improwizacji przydaje się na każdym kroku, baaardzo przydatna umiejętność ;d.
  Odpowiedz
Masz stulejkę?
  Odpowiedz
Hans napisał(a):Wszystko jest zależne od odpowiedniego rozegrania, doboru słów, mowy ciała i argumentu.
Tylko będzie trudniej to rozegrać, przy kobiecie która jest napalona. Żeby to rozegrać to trzeba wiedzieć, jaki sposób. A co do słów i mowy ciała, to nie będzie tym problem żadnym :)
  Odpowiedz