Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Kobieta proponuję uprawianie seksu przez tydzień. Zgodzilibyście się na to?
OK. Skoro się rozkręca, to czekam z niecierpliwością i cały w rumieńcach na Twój opis drugiego aktu RumianyRumiany. Potem oczywiście następne, ale nie śpiesz się masz na to przecież (co najmniej) tydzień.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
To ja może przeniosę do "W sieci na wesoło"? Haha
  Odpowiedz
Ehh... a ta historia znowu lubi się powtarzać ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

Odpowiedz
Buhay napisał(a):To ja może przeniosę do "W sieci na wesoło"?
Buhay dużo ludzi może się dowiedzieć przez ten post napisany przez zemnie,a jak go przeniesiesz,to stwierdzą ludzie że sobie jaja z miłości robię.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
To ja Ci może prztułumaczę - Buhay raczył żartować. Ty i tak zacytowałeś Nicholasa słowami Buhaja Glupi.
Dawaj ten drugi akt :).
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
Aniodiable napisał(a):Buhay dużo ludzi może się dowiedzieć przez ten post napisany przez zemnie,a jak go przeniesiesz,to stwierdzą ludzie że sobie jaja z miłości robię.

Z miłości? Nie widzę powiązania Mysli
  Odpowiedz
Anioł, z Tobą wszystko ok? :)
Nie obraź się, ale wnioskując po Twoich postach chyba przyjmujesz jakieś leki, co?
Spoko gość jesteś, nie pytam wścibsko.
Co do propozycji tygodniowego sexu non stop, po 4h by się znudziło. Byłbyś głodny i śpiący. Nie da rady wytrzymać tygodnia bez przerwy.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
Adikus napisał(a):Anioł, z Tobą wszystko ok
Pewnie,w sumie dzięki że pytasz o moje zdrowie.A jeśli chciałbyś zrozumieć moje życie i mnie,musiałbyś się w cielić mnie,ale nie chciałbyś - uwierz mi;)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz