Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Kocham Gotować w opałach
#11
Haha
Cytat:Szanowny Panie,
przyjmujemy przeprosiny i w związku z tym zdecydowaliśmy się wycofać pozew wobec Pana osoby. Być może rozwiązanie, którego użyliśmy było niewspółmierne, jednak uważamy, że powinno się
reagować w sytuacji nieobiektywnej oceny produktów, dobrego imienia firmy, jej pracowników i dostawców, za których pracodawca jest odpowiedzialny.

Szanujemy wolność wypowiedzi oraz możliwość dyskusji na temat produktów i usług. Dbając jednak o takie wartości jak obiektywizm i odpowiedzialność zamierzamy rozpocząć otwartą dyskusję z udziałem ekspertów, blogerów, vlogerów oraz organizacji branżowych, aby wspólnie wypracować rozwiązania, odpowiadające m.in. na następujące pytania:
- Jak pogodzić wolność wypowiedzi w Internecie ze słusznymi interesami konsumentów i marek?
- Gdzie leży granica krytyki i swobody wypowiedzi?
- Kiedy dana marka powinna reagować i w jaki sposób?

Naszym zamiarem jest zainicjowanie wymiany poglądów, pozwalającej wszystkim zainteresowanym przedstawić swoje stanowisko.

O szczegółach tej inicjatywy poinformujemy w najbliższym czasie.

Wykorzystajmy wspólnie zainteresowanie zaistniałą sytuacją do stworzenia zbioru dobrych praktyk, które będą służyć wszystkim przez lata.

Z poważaniem,
Dorota Karolak
Dyrektor Obsługi Spółki
  Odpowiedz
#12
Prawdę mówiąc te wszystkie filmiki "hejtujące" to że Sokołów żąda odszkodowania są trochę śmieszne.
Moim zdaniem Sokołów ma rację, Piotrek przesadził z tym testem. Nie wiem po co mówił o tym że ludzie
będą świecić po zjedzeniu tego tworu - jest to po prostu nie na miejscu.

W sumie zgadzam się (po raz pierwszy zresztą) z tym gościem - burakiem.

Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#13
Widziałem ten filmik wczoraj w sieci. Miałem go właśnie wrzucić, a tu bach... Uprzedziłeś mnie :)

Fajnie to ująłeś:
B0hazard napisał(a):W sumie zgadzam się (po raz pierwszy zresztą) z tym gościem

Ma trochę racji w tym co mówi. To ciekawe spojrzenie z drugiej strony barykady.
  Odpowiedz
#14
Oj tam, taka afera nie wiadomo z czego. Tatar z Sokołowa miał być z założenia tatarem w każdej temperaturze - czy to w lodówce, czy na pustyni, czy w piekarniku. I zadanie spełnione w 100%. Chociaż przyznam szczerze, że chyba już więcej takiego nie ruszę.

A tak swoją drogą, to ciekawe, czy w zimnych temperaturach owy tatar zamarza, czy też dalej zachowuje swoją konsystencję...
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości