Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Kod Html w którym mogę umieścić menu zrobione na wix.com
Wink 
Pisze Mam problem otóż robię menu na wix.com mam taki kod html:

<center><iframe src="adres" frameborder="0" width="880" height="572"></iframe></center>

Niestety są suwaki po boku dodam że taką samą rozdzielczość ustawiam na wix.com czyli robię wszystko jak trzeba. Mój chomik nazywa się kolabor2014 wiec zajrzyjcie.

Jak możecie to dajcie mi dobry kod html bardzo prosze o pomoc z góry dziekuje.[/font]
  Odpowiedz
Poczytaj w tym temacie http://odjechani.com.pl/Thread-Menu-do-o...ka-wix-com

Trochę trzeba się pobawić, ale po odpowiednim dopasowaniu paski znikają.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
niestety nie działa a może powiesz jakie dopasowanie będzie do 880x572
  Odpowiedz
W temacie, który podlinkowałem jest kod (ostatni post). Do kodu wklejasz adres swojej stronki i metodą prób i błędów zmieniasz rozmiary, aż paski znikną. Ja tak robiłem.

<table style="width: 875px; height: 610px;" border="0" cellspacing="0" cellpadding="0">
<tbody>
<tr>
<td><iframe src="http://nazywamsiedawid.wix.com/niewyspany" frameborder="0" width="875px" height="100%"></iframe></td>
</tr>
</tbody>
</table>
To są wartości tabeli, które musisz zmienić:
width: 875px;
height: 610px

W iframe: wartość width ustawiasz taką samą jak w tabeli, w tym przypadku 875px. Możesz kombinować i zmienić tą wartość na %. Wartość height="100% też musisz wyregulować.

Najlepiej w tabeli zachowaj rozmiary w px, a w iframe zmień na %. Metodą prób i błędów powinno działać.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
  Odpowiedz
Mi to nie wychodzi. A jeżeli dałbym Ci link do tego menu, to zrobiłbyś żeby nie było tych białych pasków z boku?
  Odpowiedz
No podaj, w wolnym czasie postaram się zrobić.

Ps. Staraj się poprawnie. ;)
  Odpowiedz