Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


"Koko Euro spoko" to oficjalny przebój czy żenujący kmiot na Euro 2012?
#11
" Koko Euro Spoko " będą śpiewać jedynie Wy - kibice .
Oficjalny hymn na euro 2012 będzie śpiewany przez Oceane .
Nie martwcie się aż tak.
Będzie grało przez chwile, a potem przeminie i większość ludzi o tej porażce zapomni .
  Odpowiedz
#12
No właśnie na to liczę,że te śpiewy przeminą szybko z wiatrem;-)
[Obrazek: MUZOL-baner-468x60px.gif]
  Odpowiedz
#13
Polecam przeróbkę tej piosenki na chasmko.pl
  Odpowiedz
#14
gdyby telewizja polska nie chciała zarobić nawet na wyborach hymnu, wciskając to w ramówkę długiego weekendu i po raz kolejny każąc pewnej grupie telewidzów wybierać coś poprzez wysyłanie sms to takiej dyskusji nie musiało by być :(

ja tam raczej mam teorię spiskową, że to kobiety, które nie lubią piłki nożnej zrobiły na złość mężczyzną, żeby choć trochę popsuć im te mistrzostwa :P
  Odpowiedz
#15
A ja myślę,że zapragnęliśmy mieć polską wersję tych znanych już ,,śpiewających,rosyjskich babuszek'' co to ze swoją pieśnią mają kandydować na festiwal Eurowizji:-)
[Obrazek: MUZOL-baner-468x60px.gif]
  Odpowiedz
#16
W radiu ta piosenka leci zbyt często... po jakimś czasie
zaczyna co raz bardziej irytować wysoka tonacja tych babuszek.

Ale mam wrażenie patrząc na moich znajomych, że piosenka się przyjęła. Co za masakra.
  Odpowiedz
#17
Wszystkich "antyfanów" (w tym mnie) ucieszy pewnie wiadomość, że zespół Jarzębina prawdopodobnie nie zaśpiewa na otwarciu Euro.
Piosenka jednak zostanie puszczona z taśmy podczas przerwy.
Spowodowane to jest tym, iż wybuchł konflikt między producentem piosenki, a jej kompozytorem.
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#18
Nikomu się nie podoba ten hymn ale nie zapominajmy o tym że to nie jest główny hymn EURO 2012. Jest to hymn dla nas, polaków a jeśli chodzi o całą imprezę to piosenką tegorocznego EURO będzie "Endless Summer" Oceany.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#19
Nicholas napisał(a):Nikomu się nie podoba ten hymn ale nie zapominajmy o tym że to nie jest główny hymn EURO 2012. Jest to hymn dla nas, polaków a jeśli chodzi o całą imprezę to piosenką tegorocznego EURO będzie "Endless Summer" Oceany.

Tak przyznam ci rację Nicolas.
Tytuł jest mało precyzyjny.
Ubolewam nad tym ponieważ to ja
go tak zatytułowałem.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Szeroka kadra Polski na Euro 2016 Robotox 0 1 099 12.05.2016, 23:50
Ostatni post: Robotox
  Euro 2016 bez kibiców? Robotox 3 1 525 25.03.2016, 16:59
Ostatni post: Dennijs
  Losowanie grup Euro 2016 Robotox 7 2 377 19.12.2015, 11:57
Ostatni post: SimLay
  Miss publiczności Euro 2012 adam-as 9 9 962 14.07.2012, 19:45
Ostatni post: saturas
  Andres Iniesta najlepszym piłkarzem finału i całego turnieju Euro 2012 MissFuneral 2 3 796 07.07.2012, 22:14
Ostatni post: bombardiero00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości