Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Kompilacja do .class
#1
Wie ktoś jak szybko i prosto mogę skompilować skrypt z .java albo po prostu z notatnika do pliku .class ? Kombinowałem z kompilacją w cmd, ale coś mi nie wychodzi.


  Odpowiedz
#2
Rozumiem, że kompilacja z pierwszego postu w tym temacie nie działała?
http://stackoverflow.com/questions/10153...ss-vs-java
  Odpowiedz
#3
W javac wyskakują mi błędy w kompilacji. Chcę lekko zmienić jeden plik .class, skopiowałem jego zawartość identycznie na próbę, zrobiłem .java i chce go skompilować do .class, żebym mógł go podmienić, bo o ile dobrze wiem to plików .class nie da się "normalnie" edytować.


  Odpowiedz
#4
Dobra, już mi wszystko działa - błędy wynikały z tego, że nie miałem pobranej paczki GSON, którą kod wykorzystywał.


  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości