Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Koncert ,,Konfrontacje rockowe'' już na początku grudnia we Wrocławiu!
#1
3 grudnia,we wrocławskiej Hali Stulecia, odbędzie się wielki koncert pod hasłem ,,Konfrontacje rockowe''. Wystąpią COMA, BRODKA, HAPPYSAD, ŁĄKI ŁAN, MYSLOVITZ, INDIOS BRAVOS.Więcej szczegółów na temat ,,Konfrontacji rockowych'' i samych artystach,którzy tam wystąpią znajdziecie na stronie:
wrockfest







[Obrazek: MUZOL-baner-468x60px.gif]
  Odpowiedz
#2
Nic ciekawego. Z rockiem to Pani Brodka ma niewiele wspólnego. Taki to rock jak Britney Spears.
Niedobrze, gdy rozum jest specjalistą od krótkich dystansów.
  Odpowiedz
#3
Właśnie to samo sobie pomyślałam, jak zobaczyłam nazwisko Brodki w spisie artystów. Zresztą Indios Bravos też mi się za bardzo z rockiem nie kojarzy, a raczej z reggae...
  Odpowiedz
#4
No w sumie macie rację,ale mi się Brodka akurat podoba choć niewiele ma to wspólnego z rockiem.Ja i tak się wybiorę:-)
[Obrazek: MUZOL-baner-468x60px.gif]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Peter J. Birch - koncert w Szafie RemekPiotr 0 1 937 03.06.2013, 12:54
Ostatni post: RemekPiotr
  Brown Time - koncert w łódzkiej Szafie RemekPiotr 0 1 915 20.05.2013, 14:36
Ostatni post: RemekPiotr
  Koncert Klara - Away w łódzkiej Szafie RemekPiotr 0 1 895 22.04.2013, 13:12
Ostatni post: RemekPiotr
  Tone Rawy - koncert & jam session 4 kwietnia w łódzkiej Szafie RemekPiotr 0 1 713 01.04.2013, 15:37
Ostatni post: RemekPiotr
  Łódzki koncert Justina Biebera Nicholas 5 2 968 03.02.2013, 21:33
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości