Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Konfiguracja Utorrent
#1
Witam pomożcie skonfigurować mi utorrent pod modem usb huwawei lte bo wogóle nie łączy się z siecią DHT-Internet z Orange
  Odpowiedz
#2
W końcu problem jest z Utrorrentem czy z modemem, który nie łączy się z siecią?
Problem najprawdopodobniej polega na ogólnej złej konfiguracji modemu/systemu a nie programu. Jeśli inne programy potrzebujące połączenia z internetem np. przeglądarka działają dobrze, może też antywirus/firewall blokować połączenia z tego programu.
  Odpowiedz
#3
(06.03.2017, 21:15)amb00 napisał(a): może też antywirus/firewall blokować połączenia z tego programu.
Szczerze mówiąc, to najczęstszy z problemów, co więcej sam usługo dawca może mieć zablokowane, więc raczej nic z tym nie zrobisz.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#4
(06.03.2017, 21:51)Nieśmiertelny napisał(a): Szczerze mówiąc, to najczęstszy z problemów, co więcej sam usługo dawca może mieć zablokowane, więc raczej nic z tym nie zrobisz.
Pierwsze słyszę, serio. Skąd masz tę informację? Gdyby to jednak prawda była, to można spróbować użyć serwera VPN, w końcu one są od takich rzeczy.
  Odpowiedz
#5
Zawsze podają taką informację na utorencie. Jak masz tam taką minkę (żółta, zielona, czerwona). To jest bodajże rozwiązywanie problemów utorrent.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#6
Włożyłem drugą kartę i jest ok Pozdrawiam
  Odpowiedz
#7
No nie jest OK ponieważ włożyłeś drugą kartę sieciową - rozwiązałeś problem ale jedynie w jakieś części, ponieważ nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie. Dalej nie wiesz czemu na poprzedniej internet nie działał poprawnie :D.

Ale jeśli takie rozwiązanie Ci odpowiada, TEMAT DO ZAMKNIĘCIA!
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#8
Może masz bana na IP, na zakres adresów IP z tamtej karty na stronie trackera (strony skąd pobierasz torrentty)?
Na różnych stronach testowałeś pobieranie torrentów?

Po prostu prostu te lepsze strony mają rozwinięte możliwości w obsłudze torrentów.
Lata temu byłem bardziej w temacie w tych sprawach.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości