Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Koniec FaceBooka ?
#11
(21.08.2011, 16:19)tonyviroos napisał(a): A zastanawiałeś się ilu użytkowników przez taką akcję usunie swoje profile z FB ?...

Sądzę, że niewiele osób, a cała propaganda jest niczym innym jak formą marketingu.
Czy FB handluje danymi?
Jest duże prawdopodobieństwo bowiem akceptując regulamin zgadzasz się na wszelkie
czynności udostępniania Twoich danych osobowych. Zaskoczeni?
Tak mało ludzi czyta regulaminy, tymczasem FB ma prawo Wasze zdjęcie
nadrukować np. na majtkach w Chinach (wyraziliście na to m.in. zgodę zakładając
swoje konto).

Masa ludzi narzeka na FB, ale jeszcze większa ilość z niego korzysta ponieważ
w dzisiejszej dobie Internetu FB to alternatywa skutecznego marketingu.
  Odpowiedz
#12
Na dzień dzisiejszy użytkowników facebook`a na całym świecie jest pi razy oko 700 000 000.
Dane zasłyszane z radia dzisiaj.
  Odpowiedz
#13
Ale jazda! Mam nadzieję, ze będzie to prawdziwa rewolucja, a nie jak wszystkie tanie opowieści o końcach świata :)
  Odpowiedz
#14
"... Anonymous w wiadomości dla prasy stwierdzili początkowo, że całe wideo jest tylko fałszywą informacją, którą przygotowały zewnętrzne osoby. Później jednak grupa poinformowała, iż jest to inicjatywa tylko kilku z członków Anonymous, która nie będzie miała większego wsparcia ze strony innych haktywistów. Operacja Facebook była zorganizowana przez kilku naszych członków. To nie znaczy, że wszyscy się z tym zgadzamy - poinformowano w osobnej wiadomości.

Grupa pisała również, że tego typu działania nie są w jej stylu: Nie bądźcie głupi, tyle ważniejszych rzeczy dzieje się na świecie. Zachowajmy nasz styl i obyczaje. Warto przypomnieć, że w zaprezentowanym kilka dni temu materiale wideo, Facebookowi zarzucano m.in. handel informacjami użytkowników. Wygląda na to, że jeśli 5 listopada (planowana data operacji) działanie społecznościowej witryny zostanie zakłócone, odpowiedzialna będzie za to tylko część grupy. ..."

Więc raczej nici z ataku na facebooka ..:( Ja jestem za zniszczeniem tej chorej społeczności zwanej "FaceBook" ..

Dane zostały zaczerpnięte z di.com.pl. Nie odpowiadam za treść artykułu.
  Odpowiedz
#15
Skąd ja to znam... dużo się mówi a mało się robi:) Szkoda, bo tak samo jak kolega wyżej chciałbym żeby coś z tym zrobili. No, ale może jednak te parę osób się wezmie za to i zrobią to co wcześniej ogłaszali.
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#16
Myślę że gdyby grupa "Anonymous" połączyła by swoje siły z grupą " LulzSec" to byłby na pewno koniec facebook'a.
Jak na razie dużo gadają nie są zorganizowani ale może to trik? - tutaj udają że atak chce przeprowadzić tylko część grupy a tak naprawdę szykują wielki atak? Sam nie wiem co o tym myśleć ...
  Odpowiedz
#17
Szkoda by było gdyby nic z tego nie wyszło, miałem nadzieję że jednak FB padnie.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy używacie facebooka? amb00 30 6 440 24.07.2020, 04:29
Ostatni post: Życzliwy
  Youtube - koniec internetu? Dziwactwa na kanałach w youtube. Baron 2 1 679 18.02.2016, 19:01
Ostatni post: amb00
  To już koniec Pobieraczka.pl? Baron 19 5 735 23.01.2013, 02:08
Ostatni post: MrCoookie
  Wyciek tysięcy haseł z facebooka! Swordancer 3 2 457 17.12.2012, 10:48
Ostatni post: closer9
  Bot na Facebooka. Davvid 3 3 206 28.09.2012, 11:10
Ostatni post: Baron

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości