Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Konkursy by kamil_rysiu
#1
Ogłaszam konkurs do wygrania na razie skromne 2 tyś. chomikowych pkt.

Folder konkursu
Opis konkursu:

Pierwsze zadanie polega na zarejestrowaniu się na stronie po przez banner w folderze, do którego link podałem wyżej.

Po zarejestrowaniu się uzbieraj 3 tyś.pkt i wstaw do tego folderu screena z potwierdzeniem ilości punktów.Jeżeli wypełnisz całe zadanie otrzymasz ode mnie 2 tyś. punktów, w kolejnym zadaniu obiecuję dużo większe nagrody.

_______________________________________________________________
Mam zamiar zacząć organizować częściej konkursy, do wygrania będzie na pewno różna ilość punktów w zależności od trudności zadania.

Zapraszam wszystkich chętnych i życzę powodzenia :)
  Odpowiedz
#2
Jeśli organizujesz konkurs to dobrze by było gdybyś w wątku opisał jakieś szczegóły dotyczące go. To tak jak z "Pochwal się klatką" im więcej napiszesz szczegółów tym większa szansa na zdobycie klientów, uczestników...


edit: no i jest okOk
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  MINI KONKURSY by Mychaty Mychaty 23 9 233 04.11.2012, 18:13
Ostatni post: synonim11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości