Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Konsole - 3d
#1
Jak do tej pory MICROSOFT nie ogłosił oficjalnie wsparcia dla technologii 3D. Po pierwsze może wynikać to z faktu, ze konsola nie uciągnie takiej gry, lub innych ograniczeń - np. rozdzielczości. Jedyna gra 3D jaką widziałem na xbox360 to G-FORCE i zastosowana technika to okulary czerwono-zielone (anaglify) - czyli epokowo w tyle. To samo tyczy się filmów. HD DVD, które kurzy sie u mnie na półce nie wspiera takich rozdzielczości, a w half SBS nikt jeszcze nie nagrywa, poza tym ten format odszedł do lamusa, a szkoda bo half SBS byłoby idealnym rozwiązaniem dla taniego 3D.

Wsparcie dla technologii 3D ma za to PLAYSTATION 3 i dostepnych jest już całkiem sporo tytułów. Pełna lista tu:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_3D_...on_3_games
http://www.3dtested.com/3d-ps3-games-list/#available
Jak dla mnie smaczkami w tej ofercie są PRINCE OF PERSIA TRILOGY 3D i ICO AND SHADOW OF THE COLOSSUS COLLECTION. Zagrać w te gry w 3D jest po prostu mega frajdą.

Pełne wsparcie dla 3D ma też kieszonko-konsolka NINTENDO 3DS - pełne wsparcie oznacza, że we wszystkie gry da zagrać w 3D i to w dodatku bez specjalnych okularów. Wykorzystano folię lentikularną na ekranie i kazde oko widzi inny obraz co dało się wykorzystać przy stworzeniu 3D bez okularów. Ukazała się ZELDA - OCARINA OF TIME 3D - po premierze tej gry wzrost sprzedaży 3DS wzrósł kilkukrotnie i wcale się nie dziwię w końcu to najlepsza gra wszechchczasów (w subiektywnym odczuciu).

Nie potwierdzono jeszcze wsparcia 3D w nowej konsoli WII 2, ale jest to technologicznie mozliwe patrząc na wydajność, która ma być 80% większa niż xbox-a 360. Decyzja będzie należeć do Nintendo.

Tak samo miejmy nadzieję, że mocy w nowej konsoli o roboczej (niepotwierdzonej) nazwie XBOX 720 wystarczy dla pociągniecia gry w 3D FULLHD w 60 FPS (frames per second)
Wdzięczność - najpiękniejcza waluta na świecie.
Jeśli masz szybkie łącze i chcesz ściągać z kilkudziesięciu serwerów uploadowych bez limitu prędkości, przetestuj TO:
[Obrazek: new_400x50.jpg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości