Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Kontroler biletów pobił kobietę
#1
Słyszeliście o tym?
Najnowszy news z kanarem w roli głównej z Wrocławia. Babka wsiadła do tramwaju i skasowała bilet. Podszedł do niej kanar i zażądał biletu. Babka pokazała, a temu jakieś dziurki nie pasowały i zaczął się sadzić. babka grzecznie zwróciła uwagę, żeby w takim razie sprawdzić kasownik, ale ten nie słuchał tylko wołał dokumenty. Babka odmówiła, a ten stawał się coraz bardziej agresywny. Zdenerwowana kobieta wysiadła z tramwaju, a ten za nią. Dogonił ja i popchnął na barierki te odgradzające torowisko. Cytat ze skargi złożonej przez tą babkę do MPK:
"Upominałam mężczyznę, że sprawia mi ból i trzymając kolano pomiędzy moimi nogami, dotyka moich części intymnych, ten stwierdził, że to nieprawda i zagroził wezwaniem policji ".
Dopiero przechodniom udało się odciągnąć gościa od kobiety. Co sądzicie o tej sytuacji? Według mnie MPK powinno dać przynajmniej kobiecie darmową przejazdówkę, a oni tylko odpisali babce, że wyciągnęli konsekwencje od tego pracownika.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości