Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Kontrowersyjna reklama T-Mobile - nadzy ludzie!
#11
(04.11.2012, 22:03)KruchyFix napisał(a): Reklama jak reklama. Ludzie są dziwni, tyłków nie widzieli albo szukają sensacji.

W warszawie bilbordy reklamują polski portal z sex kamerkami i nikt na temat afery nie robi, a przynajmniej nic w sieci jeszcze nie widziałem.

Gdzie dokładnie? Codziennie jeżdżę przez centrum i jeszcze nie widziałem.
  Odpowiedz
#12
Ja gratuluje osobą które stworzyły tą reklamę - miała szokować, przyciągać i co? - działa.
Ludzie o tym mówią, są zażenowani innym to nie przeszkadza ale każdy wie że jest to reklama
T-Mobile. Był to zamierzony cel, który jak widać po komentarzach pod artykułem chwycił.

Jak dla mnie Era (T-Mobile) skończyła się już dawno, drogo, brak obsługi klienta wieczne
problemy - jak dla mnie dno.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#13
Marszal napisał(a):Gdzie dokładnie? Codziennie jeżdżę przez centrum i jeszcze nie widziałem.
Nie mieszkam w warszawie więc nie jestem w stanie powiedzieć gdzie są takie reklamy dokładnie.
W internecie wyczytałem, że w okolicy skrzyżowania ulic Hynka oraz Alei Krakowskiej i kilku innych ale nie będę przytaczał.

Foto (nie wiem z którego miejsca):
[Obrazek: a43da334c04d8.jpg]

Odbiegamy od głównego tematu, ups.


Sebastian napisał(a):Ja gratuluje osobą które stworzyły tą reklamę - miała szokować, przyciągać i co? - działa.
Ludzie o tym mówią, są zażenowani innym to nie przeszkadza ale każdy wie że jest to reklama
T-Mobile. Był to zamierzony cel, który jak widać po komentarzach pod artykułem chwycił.
Dokładnie tak. Kto ma zobaczyć to zobaczy, kto ma pisać to pisał będzie.
Ma być głośno bo o to chodzi w reklamie.
  Odpowiedz
#14
No tak, mówimy o tym, ale czy ktoś z nas sięgnie teraz po T-Mobile? Ta reklama na pewno zrobiła rozgłos, ale czy wy sięgniecie dzięki niej po T-Mobile? Jest ktoś kto w ogóle nie słyszał o tej sieci zanim usłyszał o reklamie? Czy ktoś z was dzięki niej zmieni operatora na tego, gdy obecny będzie sprawiał problemy? Ja osobiście nie, a jak mam przejść do innej sieci z Orange to do Play, bo mniej będą do mnie dzwonić, a ja o stawki do innych martwić nie będę się musiał.
  Odpowiedz
#15
Należało by rozgraniczyć, tworzenie wizerunku marki, od oferty. Dla mnie ta reklama zwraca na siebie uwagę, produkt jaki reklamuje nie jest atrakcyjny, więc pomysł z golasami całkiem dobry, ale moim zdaniem niewykorzystany. Taka reklama powinna iść w parze z dobrym produktem, a ta sieć z tego co mówi wiele osób, nie ma dobrych produktów. Pogadają, pogadają, i reklama pójdzie w zapomnienie.

Oglądając tą reklamę, nie skupiasz się na produkcie, tylko na gołych osobach.
Ciekaw jestem ile osób po obejrzeniu tej reklamy pierwszy raz zapamiętało, że dotyczy ona sieci T-Mobile?
  Odpowiedz
#16
Jeśli ktoś zapamiętał nazwę T-Mobile , to być może mijając po raz któryś salon tej sieci wreszcie postanowił wejść . Być może ...;), a tu nic wszyscy ubrani :(, ale skoro już jestem ... i mamy cię :diabel
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#17
Co Wy chcecie od tej reklamy? Święto jebliwi czy co? W domach uprawiają seks analny, a tu nagle przeszkadza taka reklama. Mi się podoba. Jest inna niż wszystkie, ciekawa, ale dokładnie jak powiedział admin. Nie zauważa się tego co jest reklamowane.
  Odpowiedz
#18
(04.11.2012, 22:55)Sebastian napisał(a): Ja gratuluje osobą które stworzyły tą reklamę - miała szokować, przyciągać i co? - działa.
Ludzie o tym mówią, są zażenowani innym to nie przeszkadza ale każdy wie że jest to reklama
T-Mobile. Był to zamierzony cel, który jak widać po komentarzach pod artykułem chwycił.

Jak dla mnie Era (T-Mobile) skończyła się już dawno, drogo, brak obsługi klienta wieczne
problemy - jak dla mnie dno.

O tym mówiłem. Aczkolwiek wg mnie reklama tego typu to już chwytanie się brzytwy, robił to też swego czasy Adidas i inne firemki.

Co do T-Mobile to moim zdaniem sieć się trzyma a obsługa klienta jest nawet szybka via email.

(05.11.2012, 23:34)Tomek1 napisał(a): Co Wy chcecie od tej reklamy? Święto jebliwi czy co? W domach uprawiają seks analny, a tu nagle przeszkadza taka reklama. Mi się podoba. Jest inna niż wszystkie, ciekawa, ale dokładnie jak powiedział admin. Nie zauważa się tego co jest reklamowane.

U mnie uprawiamy sado maso i co dziecko mam zawołać żeby patrzyło? Chamstwo trzeba tępić w zarodku albo za kilka lat laski będą musiały na głowie stawać w szpagacie żeby nas podniecić.
  Odpowiedz
#19
Mi ta reklama nie przeszkadza, w końcu pokazywany jest tylko tyłek, a tyłek ma każdy więc nie wiem gdzie problem.
  Odpowiedz
#20
(06.11.2012, 08:40)WIDMO29 napisał(a): Mi ta reklama nie przeszkadza, w końcu pokazywany jest tylko tyłek, a tyłek ma każdy więc nie wiem gdzie problem.

Piersi też ma każdy, rozwarty odbyt też ma każdy, genitalia też ma każdy. Chcesz to oglądać w porach, w których dzieci oglądają dobranockę?
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie kłamstwo ludzie mówią sobie najczęściej? Gospodarz 45 13 731 03.07.2015, 16:17
Ostatni post: Robotox
  Dlaczego ludzie tracą wiarę w siebie?‎ Gospodarz 8 4 640 17.03.2014, 04:10
Ostatni post: skrzypas
  Co doprowadza do tego, że ludzie się tną? bigup 16 6 661 03.02.2014, 18:16
Ostatni post: Monoceros
  Ludzie bez wyobraźni - Dająca do myślenia kampania społeczna. da Vinci 6 1 749 28.07.2013, 18:34
Ostatni post: Adikus

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości