Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Krzyżówka
Nie wiem jak to zrobić, mam pomyła ale nie jest dobry, dlatego musicie mi pomóc.Zadanie jest związane z pracownią hotelarską.

Mam napisać krzyżówkę z hasłem zawodowym, czyli chodzi o hasło hotel.
Do tej krzyżówki mają być pytania, jak wybieramy hasło hotel, do tego muszą być 5 pytań,tak żeby była wyszła tego krzyżówka.
Do pytań muszą być odpowiedzi jeszcze.
W razie pytań pisać jestem 24/h dostępny.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
1. OCHRONA
2. POMOC
3. T
4. PORZĄDEK
5. LAMPA

1. Pilnuje przy drzwiach.
2. Dzwoniąc do recepcji zawsze ją otrzymasz.
3.
4. Należy o niego dbać.
5. Rozświetla pokój.

Do 3 nwm co wymyślić Haha

Tak na szybko, może Ci się przyda :D
  Odpowiedz
Spoko, z pewnością będę miał to na czarną godzinę ;)
Właśnie trochę wybiorę s tego co napisałeś.
Sąsiad masz głowę do hotelu :D
  Odpowiedz
Eee, przecież to jest praca dla 3,4 klasy szkoły podstawowej.
Ułożę później coś bardziej kreatywnego.
A tak że się zapytam, teraz wszystkie lekcje odrabiasz na tym forum? Auc
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
[email protected]ł ta praca jest na poziomie Technikum jak chcesz wiedzieć.Fajnie by było jakbyś te komentarze, które piszesz moją stronę zamieniły by się, na odpowiedź.
Nie wszystkie, o to się nie musisz martwić;)
  Odpowiedz
Rozumiem że pytania i odpowiedzi mają być na poziomie Technikum? ...bo za takie coś jak podał WazzUp to lepiej do szkoły nie przychodzić, tylko że On robił to na szybką.
  Odpowiedz
[email protected]ł napisał(a):bo za takie coś jak podał WazzUp to lepiej do szkoły nie przychodzić
Jak bym nie chodził do szkoły, to byś nie czytał moich zadań tutaj ;)
  Odpowiedz
Chodziło mi o to raczej że lepiej nie iść do szkoły bo za takie coś można dostać pałeczkę ;)
Oczywiście zaraz zapodam to czego oczekujesz, ale dziwi mnie to że sam nie potrafisz.

to byś nie czytał moich zadań tutaj

Ja także chodzę do szkoły! a moich zadań nie ma tu, więc może pora działać samemu bo nikt za Ciebie życia nie przeżyje, nikt za Ciebie nie spędzi nocy z kobitką Twojego serca i nikt za Ciebie nie umrze, a nie masz już 5 czy 7 lat pamiętaj.

Zadanie:

Hiszpański Klub zakładany pod koniec XIX występujący obecnie w Primera Division = AtHletic Bilbao
Słynna ulica w Nowym Jorku = BrOadway
Pręży muskuły w środku na tle tapety = ATleta
Graniczy od zachodu i południa z Szwajcarią a od wschodu z Austrią = LiechtEnstein
Osoba zajmująca się programowaniem stron internetowych oraz ich kodowaniem, szatą graficzną często przyjmuje zlecenia które są związane z stronami WWW = WEbmaster

Myślę że chociaż trochę pomogłem, układałem to dłuższy czas bo nie wiedziałem co ma się tu za bardzo znaleźć.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości