Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Którą uczelnię wybrać?
Osiołkowi w żłobie dano...

A tak serio- wreszcie mam matematykę na maturze zatem mogę się ubiegać o miejsce na polibudzie. Opcje do wyboru mam dwie, jedyne i nieodwołalne z wielu rożnych względów. Łódź czy Poznań?
Głosy moich znajomych są podzielone mniej-więcej pół na pół, zatem o radę zwracam się do Was- którą z tych dwóch opcji uważacie za lepszą? Może Wasi znajomi również studiowali na którejś z nich i są w stanie wyłowić najważniejsze wady i zalety?

Poznań ma niezłe zaplecze a Łódź nauczycieli. No i wybór między ezoterycznym Poznaniem, który uwielbiam a ukochaną Łodzią...
  Odpowiedz
Musisz dokładnie poszukać opinie o danej uczelni, sprawdzić poziom nauki, a najlepiej zapytaj samych uczniów jak tam jest.
W tym temacie nic więcej nie doradzę, mogę tylko powiedzieć, że ja jako gdańszczanin wybierając czysto miasto (nie uczelnię), to wybrałbym zdecydowanie Łódź. Dlaczego? Chyba nie muszę tłumaczyć...

Odpowiedz