Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Który Geforce GTX 770?
21 Sierpnia zamawiam nowy PC. Pewne jest, że wyposażę go w Grforca GTX 770, aczkolwiek nie wiem którą niereferencyjną wersję wybrać. Zastanawiałem się nad GTX'em od Gigabyte, a mianowicie Gigabyte GeForce GTX 770 2GB OC, MSI Geforce GTX 770 Twin Frozr IV Gaming 2GB, a Palit G GTX 770 Jetstream 2GB. Karta będzie pracować na MSI Z87-G45 Gaming i Intel Core i5-4670k. Ceny z Agito.pl to kolejno dla nich 1539/1504/1477zł
Wg. testów PClab Palit ma najlepsze osiągi, o dziwo jest najtańszy. MSI oferuje funkcję predator i testy wypadły ciekawie, a z Gigabyte spędziłem najwięcej czasu i jestem bardzo zadowolony. Pytanie co wybrać?! Wiem tylko, że niezależnie co wybiorę, to i tak będzie dobry wybór.
Test:
http://pclab.pl/art52772-1.html
  Odpowiedz
Szczerze, wolałbym referencyjną wersję tej karty od N-vidii. Znajomy ma GTX Titan-a i bardzo sobie chwali to
chłodzenie a nie różni się one kompletnie z 770'tką. Jeśli już miałbym wybierać od innych producentów to
rozejrzałbym się za ASUS-em ponieważ lubię tą firmę. Miałem od nich już 2 grafiki i obie świetnie się sprawowały.

Jeśli byłeś zadowolony z Gigabyte bież od nich. Prawdę mówiąc wersję od poszczególnych producentów nieznacznie się
różnią wydajnością (którą można wyrównać poprzez OC za które w kartach OC płacimy) a przede wszystkim chłodzeniem.
Co kto lubi ale tak jak powiedziałeś niezależnie co wybierzesz to i tak będzie to dobry wybór.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
MSI też ma całkiem ciekawy cooler, więc mimo wszystko można ją podkręcić pewnie do taktowania Gigabyte. Dodatkowo płyta główna którą kupuję jest stworzona do współpracy z tą kartą. Płyta ma nawet przycisk, który pozwala na zmianę trybu taktowania podczas pracy. W trybie gameing i tak zegary się podnoszą.
  Odpowiedz