Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ku przestrodze dla kierowców
#1
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#2
No właśnie... straszne było zamieszanie pod tym filmikiem na polskich jutubach.
Myślę, że kampania trafiła do wielu osób. I ja też uważam, że to nie prędkość zabija, a czasem brak pomyślunku u nas bądź innych uczestników ruchu na drodze. Ile mniej wypadków by było, gdyby ludzie zatrzymywali się na stopach albo chociaż zwalniali? Ja wiem, że to uciążliwe, ale myślę, że czasem warto zrezygnować z własnej wygody. Takie wypadki, jak w filmiku wyżej najczęściej zdarzają się, kiedy jeździmy "na pamięć". Wiem, że tą drogą rzadko coś jedzie, więc mimo stopu mogę się nie zatrzymać. A tu- bach!
Nikt z nas nie jest idealnym kierowcą, pomimo, że za kółkiem ciśniemy na tych dziadków i kobiety na światłach. Ach, i rowerzystów. ;) Ale podsumowanie filmiku mówi wszystko- INNI TEŻ POPEŁNIAJĄ BŁĘDY. Nic dodać, nic ująć. Na drodze trzeba mieć oczy dookoła głowy.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nie pisz sms-ów, gdy prowadzisz auto. Filmy ku przestrodze ! Karol 8 4 909 15.11.2011, 00:01
Ostatni post: skrzypas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości