Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Laptop do 4300 zł
#11
  Odpowiedz
#12
Omen wystarczy, ale chyba jednak kupię jakiegoś crapa i te pozostałe 2k wydam na coś innego, a grał będę na swoim PC. Niestety laptopy się psują, nic mocniejszego od mojego PC za 4300 nie kupię i
w sumie lapka potrzebujelę tylko na zajęcia. Chyba jednak lepiej wydać te 2k na złom i chować to do torby przy każdej okazji,a w domu odpalać PC.
  Odpowiedz
#13
No ja mam Inspirona, bardzo polecam. HP Omen też oglądałam i sprawiał dobre wrażenie. Lenovo Legion ma za dobre parametry jak na tę cenę, więc z połączeniem z shitowym serwisem daje to niepewne połączenie.
Kupiłabym Omena.
  Odpowiedz
#14
Inspirony mają straszną matrycę, szczerze mówiąc, to rezygnuję z wydawania tej kwoty na lapka, niestety przy moim poziomie eksploatacji ryzyko uszkodzenia duże, a nic w tej cenie lepszego od mojego PC nie kupię, kupię więc laptopa "na zajęcia", a na resztę mam wywalone. Szkoda, że rynek mobilny to rynek "crapów", ale z drugiej strony mnie to nie dziwi. Może za rok jak będę mieć stałą pensję, a nie po sezonówkach, trzeba wydawać z głową. Dzięki za info. Podoba mi się seria Lenovo IdeaPad, są w cenie do 2,5k modele z b. solidną obudową i co prawda matrycą TN, to jednak na moje oko wystarczającej jakości, więc na zajecia wystarczy, potem sprzedam, albo oddam komuś i za rok/dwa kupie już cos dla profesjonalisty.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Laptop Della a gwarnacja- mam wątpliwości Demanufacture 1 1 223 12.04.2018, 10:46
Ostatni post: FxJerzy
  Laptop - aukcja na sknerus Szatan 6 2 753 15.11.2015, 15:42
Ostatni post: Dennijs
  System zatrzymuje się przy uruchamianiu - laptop Dennijs 3 2 212 12.03.2015, 20:31
Ostatni post: Dennijs
  Jaki laptop kupić na studia? maxx 22 10 357 26.09.2014, 10:53
Ostatni post: blizna
  Laptop za 1900zł luzakkajojo 3 2 607 10.11.2013, 21:42
Ostatni post: Jaro070

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości