Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Lateksowe legginsy
#1
[Obrazek: 1271941607_by_DJKI.jpg]
  Odpowiedz
#2
Kerrax, już widzę Twój komentarz pod tym zdjęciem :) Tak poza tym, wygląda to jak Orka :) Mam tylko nadzieję że to nie nasza koleżanka Rebecca :D
  Odpowiedz
#3
No nie powiem ma [ciach] spodnie :D no i laska fajna :D
  Odpowiedz
#4
Rewelacja muszą wyglądać na pośladkach tej Pani. :)
  Odpowiedz
#5
Kruchy dwa słowa powszechnie uznawane za wulgaryzmy są to słowa zajebiste i jego odmiany oraz ku*** są tak często używane w Polsce że w 2008 roku zostały oficjalnie wpisane do Słownika Poprawnej Polszczyzny wiec nie rozumiem skąd tamta notka.
  Odpowiedz
#6
Prosiłeś o ustosunkowanie się.
Więc... odbiegasz od tematu ! Ha ! :D

Co do słowa "zajebiście" mam wątpliwości, bo widziałem w necie masę tematów czy jest to przekleństwo czy też nie.
A jeśli chodzi o "ku***" na pewno nie jest tak jak piszesz.

Zresztą, jeśli chcesz o tym pogadać, zapraszam do innego tematu.
  Odpowiedz
#7
Kerrax litości bardzo Cię o to proszę!!! Jak każdy zacznie tu rzucać takimi tekstami to wiesz co tu powstanie? Chciałbyś że by 4 latek używał takich słów tylko dlatego że są one w Słowniku poprawnej Polszczyzny?
  Odpowiedz
#8
Mały "offtop" :D w związku z brzydkimi wyrazami :D

  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości