Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


League of Legends - gracie?
#1
Jeśli jest ktoś chętny pograć to czekam na nick ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#2
Wstyd (bądź i nie) się przyznać ale nigdy nie grałem w LoL'a. Widziałem dużo meczów, wiem co i jak
mam dużo znajomych których gra ale nigdy nie miałem jakiegoś parcia na tą grę. Grałem dość dużo
w SC2, warto zacząć grać w League of Legends? Wolę omijać darmowe gry z powodu ludzi którzy w nie
grają (mam na myśli jakieś dzieci, które nie mają nawet ogarniętego micro a drą twarz na cały głos).

Jak to teraz jest w LoL'u, warto zacząć grać? W sumie nigdy nie za późno...
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#3
  Odpowiedz
#4
Refresh.

Gdyby ktoś jeszcze chciał strzelić meczyka to słać nick na PW :P
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#5
Wow, widzę, że ostatnio udzielaliście się tu 3 lata temu. Gram w lola, stety lub niestety od 4 lat (prawie). Gra uzależnia, jednocześnie ją kocham i nienawidzę. Gram na serwerze EUNE, i chyba stąd bierze się ta nienawiść. Panuje tam pogląd, że Polacy... Są ciężkimi charakterami. Na początku sądziłam, że to głupi stereotyp, nie lubię rasistów. Ale ostatnio przekonuję się, że mają oni po części rację. Ogólnie gra fajna, polecam. Tylko proszę, jak nie jesteś dojrzały emocjonalnie, to nie graj w tę grę Niemoge . Czasami mam ataki nienawiści i złości na grę, na ludzi, na siebie i chcę usunąć konto. Ale kiedy myślę, ile czasu i pieniędzy na to poświęciłam... To szkoda tak rezygnować.
  Odpowiedz
#6
(08.04.2017, 22:38)ironova napisał(a): Wow, widzę, że ostatnio udzielaliście się tu 3 lata temu. Gram w lola, stety lub niestety od 4 lat (prawie). Gra uzależnia, jednocześnie ją kocham i nienawidzę. Gram na serwerze EUNE, i chyba stąd bierze się ta nienawiść. Panuje tam pogląd, że Polacy... Są ciężkimi charakterami. Na początku sądziłam, że to głupi stereotyp, nie lubię rasistów. Ale ostatnio przekonuję się, że mają oni po części rację. Ogólnie gra fajna, polecam. Tylko proszę, jak nie jesteś dojrzały emocjonalnie, to nie graj w tę grę Niemoge . Czasami mam ataki nienawiści i złości na grę, na ludzi, na siebie i chcę usunąć konto. Ale kiedy myślę, ile czasu i pieniędzy na to poświęciłam... To szkoda tak rezygnować.

Fakt, gra uzależnia. Mam podobnie do Ciebie jednak ja zdecydowałem się odinstalować ją już jakiś czas temu bo pożerało mi to lwią część mojego czasu. Teraz mi wystarcza jak zagram sobie raz na kilka miesięcy u kumpla. Polecam zrobić detox :D

Swoją drogą jaka ranga? :D
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#7
(11.04.2017, 11:01)Nicholas napisał(a): Fakt, gra uzależnia. Mam podobnie do Ciebie jednak ja zdecydowałem się odinstalować ją już jakiś czas temu bo pożerało mi to lwią część mojego czasu. Teraz mi wystarcza jak zagram sobie raz na kilka miesięcy u kumpla. Polecam zrobić detox [Obrazek: d.gif]

Swoją drogą jaka ranga? [Obrazek: d.gif]
Zrobiłam detoks na parę dni, podobało mi się. Może przedłużę urlop od lola.

Nie pytaj, co? :D Ustawiam "fill", więc gram na supporcie. Ciężko carry'ować na supporcie, jeżeli ADC to tłumok... Obecnie S5, w jeden dzień z serii do golda spadłam do S5. Gniew
  Odpowiedz
#8
Pamiętałem jak tryhardowałem do platyny. Kilka dni przed końcem sezonu byłem w G1 i nagle czarna seria do G4 więc znam ból. Od tamtego czasu nie gram :D
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#9
(11.04.2017, 12:07)Nicholas napisał(a): Pamiętałem jak tryhardowałem do platyny. Kilka dni przed końcem sezonu byłem w G1 i nagle czarna seria do G4 więc znam ból. Od tamtego czasu nie gram :D

Mam pomysł! Też zrobię sobie detoks, a jak już będzie mi się chciało grać (i Tobie) to strzelimy raz na jakiś czas duo! Co Ty na to? :D  Btw., w lolu mam taki sam nick jak tutaj: ironova.
  Odpowiedz
#10
No i namówiła :D
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Game-Play League of legends - Start Lame It ADRIANUSS 3 1 940 11.04.2013, 01:03
Ostatni post: ADRIANUSS
  League of Legends KruchyFix 13 7 447 17.10.2012, 20:49
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości