Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Lg L9
#11
Nic w S3 nie skrzypi, lecz niestety bateria to jeden z największych jak nie największy problem tego telefonu.
Im mocniejszy telefon tym słabsza bateria - wiadomo. Telefon więcej niż jeden dzień na użytkowaniu nie wytrzyma.
Przy długiej zabawie z grami nie wytrzyma nawet kilkunastu godzin. Sam mam ten problem w Note II. Bateria przy graniu
potrafi paść po nawet 5 godzinach.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#12
Z drugiej strony też tak myślę czy nie lepiej zostawić sobie telefon taki jaki mam i żeby był do dzwonienia tylko, ale gdybym kupił np. większego smartfona 4" do 5" to miałbym tablet i tel w jednym.
A jeżeli tablet to myślałem o Nexus 7 :) - super tablet w przyzwoitej cenie, dodatkowo gdybym mu kiedyś zrobił overlock procka za ten rok, dwa to na pewno ciągnął by najnowsze gry skoro teraz ma tegrę 3 1,2GHz. Jedyne co mnie w nim irytuje to brak wejścia na kartę microsd, najwyżej musiałbym kupić wersję 32GB bo na 16 z grami które przekraczają 2GB bym chyba nie wyrobił, dodając że chciałbym mieć jakiś film, muzykę itd..
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości