Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Logo
#1
Witajcie, potrzebuję małej przeróbki mojego loga...

Logo wygląda tak:

Górna część
[Obrazek: logo.png]

Dolna część
[Obrazek: dol.png]

Chodzi o to aby zrobić te napisy z obramowaniem czarnym ponieważ na tle strony zbytnio nie widać...

Prosiłbym również aby jakoś tak zrobić, aby można było zrobić dwie części tj. aktualnie ta dolna część nie pasuje dokładnie tak jak powinna (ponieważ robiłem to ja, osoba która z grafiką nie ma nic wspólnego xd) więc jakoś to połączyć i obciąć gdzieś tak jak teraz xd

Nie umiem tego opisać, ale mam nadzieje że jakoś udało mi się nakreślić o co mi chodzi ;-)

Będę wdzięczny za pomoc, pozdrawiam.
#2
Mychaty napisał(a):Witajcie, potrzebuję małej przeróbki mojego loga...

Chodzi o to aby zrobić te napisy z obramowaniem czarnym ponieważ na tle strony zbytnio nie widać...
Ja tam żadnych napisów nie widzę.

Mychaty napisał(a):Prosiłbym również aby jakoś tak zrobić, aby można było zrobić dwie części tj. aktualnie ta dolna część nie pasuje dokładnie tak jak powinna (ponieważ robiłem to ja, osoba która z grafiką nie ma nic wspólnego xd) więc jakoś to połączyć i obciąć gdzieś tak jak teraz xd
Ja dla mnie to masło maślane stary Haha

Chcesz żeby te dwie części zostały połączone? I co dalej? :)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

#3
Napisy są białe, jeśli korzystasz z białej skórki forum to nie zobaczysz :D

Chodzi o to by połączyć to i obciąć dobrze, tzn. teraz jest źle i jak w DIVach to włożę to nie pasuje do siebie ;p + te obramowanie napisów ;p

Chyba że ktoś może zaproponować nowe logo to ok xd

A tak wygląda oryginał:
[Obrazek: 79028_logo.png] :P
#4
Łap, coś takiego Ci przygotowałem:
[Obrazek: LUPA-1364751263.png]
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

#5
no i git, teraz sobie wytnę i to wszystko, dzięki za pomoc, temat chyba można zamknąć [?] ;-)


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy ktoś chce baner lub logo? Caesar91 8 3 071 24.06.2015, 10:47
Ostatni post: Caesar91
  Prośba o wykonanie logo Marika 7 2 855 02.05.2015, 14:57
Ostatni post: Suicider
  Przeróbki logo Imcoran 6 3 147 07.03.2014, 22:57
Ostatni post: szalony
  Logo danielo117o 0 1 502 08.11.2013, 12:42
Ostatni post: danielo117o
  Logo na stronę era9889 3 1 835 30.09.2013, 18:37
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości