Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Magda Gessler zarabia 8 milionów rocznie!
#1
Słyszeliście nawsa? Magda Gessler zarabia rocznie 8 okrągłych baniek.
Policzyłem i wychodzi to około 600000 zł miesięcznie! (sześćset tysięcy złotych :OO). Można tyle zarabiać? Osobiście bardzo jej nie lubię za poniżanie ludzi. Gesslerówna nie przyszła na ślub swojego brata bo wesele było w bloku w zamkniętym gronie przyjaciół, a pani Magda nie ma w zwyczaju wychodzić z domu bez perspektywy zarobienia pewnych 20000zł. Oczywiście wykręca się tam jakimiś ważnymi sprawami. Ciekawe czy Gessler nie pojawiła by się w tym samym czasie gdyby to była kolacja z szefem TVNu. Ta baba działa mi na nerwy okropnie.

Odmówiła Lidlowi bo nie chcieli jej zapłacić okrągłej bańki - jednego miliona złotych za udział w ich kampanii. Za tą kasę wzięli sobie Okrasę i tego drugiego. Pani Gessler - chyba się pani poprzewracało w tej...
  Odpowiedz
#2
(19.10.2012, 11:37)Tomek1 napisał(a): Za tą kasę wzięli sobie Okrasę i tego drugiego.

Pascala.

No niestety (a może i stety) sława czyni czasami ludzi zachłannymi. Gessler jak dla mnie też niczym szczególnym się nie popisała, te jej kuchenne rewolucje to ja sama mogłabym zorganizować równie dobrze...

Tylko ciekawi mnie to co napisałeś na temat poniżania przez nią ludzi?
  Odpowiedz
#3
Mówię o show MasterChef w którym to Gessler rozwija swoje pożądnej wielkości skrzydła.
Przez swój cięty języczek dostała tą pracę nawet bez castingu.

Uczestnicy tego programu już od samego początku traktowani są jak żołnierze w obozie koncentracyjnym. Najpierw dają im 2,5 minuty na wybór składników z których będą przyrządzać potrawy, a później Gessler z zatartymi rączkami jedzie po ludziach, że na niczym się nie znają i nie mają pojęcia o kuchni. Dla niej to chwila pełna celebracji. W tym programie po prostu upokarza się ludzi z założenia, że przyniesie to jeszcze większą oglądalność i jeszcze więcej pieniędzy.
  Odpowiedz
#4
Nie lubię tej celebrytki. Jak ją widzę na TVN, to od razu pogarsza mi się nastrój. Ta kobieta za bardzo przesadza podczas tego jej show.

Jedyne co mnie śmieszy to fakt, że nie powinno się zadzierać z ludźmi którzy żądzą twoim jedzeniem, bo aż strach pomyśleć co ona już zjadła. Ciekawe czy zdaje sobie z tego sprawę.
  Odpowiedz
#5
Na tym polega ten program, wybiorą najlepszych.
[ Sygnatura usunięta przez moderatora. ]
  Odpowiedz
#6
(19.10.2012, 12:17)swordancer napisał(a): nie powinno się zadzierać z ludźmi którzy żądzą twoim jedzeniem

Nawet nie masz pojęcia jak bardzo prawdziwe są te słowa, wstyd się przyznać, ale z racji tego, że ja i moi znajomi mamy dużo wspólnego z gastronomią - testowaliśmy czasami granice ludzkiej wytrzymałości smakowej i sprawność zmysłu powonienia.

Uwierz mi, człowiek wielu rzeczy w potrawie nie jest w stanie wyczuć ani dojrzeć...
  Odpowiedz
#7
Co ja mogę powiedzieć, nie znoszę pani Magdy, a szczerze to co pokazuje na antenie jest zaprzeczeniem zasad które obowiązują w żywieniu zbiorowym, ktoś z takimi włosami bez nakrycia głowy w kuchni - sanepid powinien wystąpić do prokuratury o dożywocie ;)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości