Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Matma
#1
Matematyka to przedmiot przez wielu uznawana za czarną magię, ale nie musi tak być. Moim zdaniem nasze rozumienie tego przedmiotu zależy od nauczyciela i od naszego podejścia, dlatego postanowiłam założyć ten wątek. Jeśli macie jakieś problemy z matematyką, chętnie Wam pomogę i postaram się wytłumaczyć wszystko najprościej jak się da :) Całki, funkcje trygonometryczne, i inne tego typu sprawy nie są mi obce. Mieszkam za granicą, więc nie będę używać skomplikowanych wyrażeń, bo ich nie znam :D

Więc podsumowując: macie problem? Napiszcie w tym wątku, a postaram się pomóc.
Zapraszam na mojego chomika :) Znajdziecie tam książki różnego rodzaju.
  Odpowiedz
#2
Ja polecam kursy Pana Krystiana Karczyńskiego, a mianowicie kursy etrapez. Dzięki temu matmę będziecie mieć w jednym paluszku. Całki, pochodne, funkcje wielu zmiennych, extremum, macierze, zespolone i stos innych. Polecam studentom zaopatrzyć się w kursy i jakoś przebrnąć przez tą matmę. Tak jak napisała koleżanka powyżej, zrozumienie matmy kwestia dobrego nauczyciela/wykładowcy, a większość uczących tylko odwala robotę byle jak. W etrapezie wszystko macie wytłumaczone tak jak powinno być.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Matma błagam ratunku Marszal 3 1 928 30.11.2012, 00:38
Ostatni post: ADRIANUSS

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości