Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Matura 2018
#1
Halo, halo roczniki '98, '99 więc IV klasy technikum i III LO.

Kto z was zdaje mature i z czego? Przy okazji jakie plany na studia i przyszłość?
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#2
98 here. Matura z informatyki i angielskiego. Miałem plan, żeby iść na grafikę lub gdzieś na kierunek User Experience Design... ale jeszcze nie wiem. Prawdopodobnie zrobię sobie rok przerwy, by trochę popracować :D + wyjeżdżam z Polski najszybciej jak tylko się da. Mam nadzieję, że coś z tego będzie  Połamany
Niedostępny
  Odpowiedz
#3
Ja na rozszerzenie biorę tylko informatykę, nie zależy mi na wynikach z nie wiadomo ilu rozszerzeń, zależy mi tylko na tym, aby po prostu zdać tę maturę. Jeśli miałbym iść na studia, to na informatkę/mechatronikę/automatykę/robotykę, to są kierunki najbliższe moim zainteresowaniom. Choć co do samego pójścia na studia w ogóle, to mam wątpliwości czy na nie iść ze względu na ich ogólny, raczej niezbyt wysoki poziom. Jeśli już miałbym w ogóle na nie iść, to najlepiej zaocznie.
  Odpowiedz
#4
Ja wiadomo polski, matma + rosyjski. Do tego wedle profilu w LO (turystyczno krajoznawczy) - geografia. Do tego historia, którą lubię, moje hobby i chce sie sprawdzić.

Chce iść na UW (Uniwersytet Warszawski) wydział Turystyki i rekreacji, specjalizacja: trener personalny. Studia niestacjonarne, 6 letnie.

W maju po maturze kierunek Skandynawia, najprawdobodobniej Szwecja i praca tam i "dorobienie się". Chce zrobić też po drodze kurs trenera personalnego.

Najpierw jednak matura. :)
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#5
Szwecja? Tam jeszcze są Szwedzi w ogóle?
  Odpowiedz
#6
Troche jeszcze jest. Mój ojciec tam pracuje 6 lat. W opcje wchodzi jeszcze Duński Bornholm.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#7
Maturka rozszerzona z matematyki i fizyki - Zobaczymy jak to się uda..
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Próbna matura z matmy a skończenie szkoły. amb00 2 1 311 14.03.2018, 14:19
Ostatni post: Nieśmiertelny
  Czy matura jest potrzebna? Gospodarz 14 10 346 05.09.2014, 19:49
Ostatni post: Demanufacture
  Matura to bzdura WazzUp 7 4 933 15.04.2013, 14:30
Ostatni post: Gospodarz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości