Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Meble na wymiar - budżet
#1
Pomieszczenie ma 12 m2. Jaki budżet trzeba przygotować na meble na wymiar? Od czego zależy ostateczna wycena? Czy tutaj są stosowane rożne materiały? Czy w każdym przypadku to samo?
  Odpowiedz
#2
Cena zależy od miejsca. W średniej wielkości miastach liczą sobie 1000-1200 zł za m, w dużych miastach nawet 2000 zł, a w małych miejscowościach mniej.
Mówię tutaj o zestawach z płyty mdf. Oczywiście meble drewniane będą kosztowały sporo więcej.
  Odpowiedz
#3
No to u mnie pewnie będzie koło tysiaka. A ile kosztują meble drewniane?
Piszesz cenę za metr, ale metr jaki, kwadratowy czy bieżący? Różnice to jest określane w sieci.
  Odpowiedz
#4
Płatność za metr bieżący. To już zależy konkretnie jakie drewno. Np. moja siostra za zestaw mebli dębowych do kuchni, zapłaciła ponad 20 tysięcy.
My naprawdę nie rozumieliśmy jak może wydawać na to tyle kasy.
  Odpowiedz
#5
Masakra. 20 koła? Kurde... przecież można co rok zmieniać meble przez 10 lat - co za głupota.
Ogarniacie o co chodzi w kupowaniu mebli na wymiar przez internet? Ludzie twierdzą, że to można załatwić przez net, jest sporo taniej i efektownie. Pytam - jak?
  Odpowiedz
#6
Poważnie mówicie, aż tyle?
Ja zamawiałam meble rok temu, zapłaciłam 5000 za całkiem sporą komodę, szafę wnękową i cały segment na korytarz... Czyli w sumie umeblowałam dwa pomieszczenia. Meble są naprawdę rewelacyjne, bardzo ładnie wykonane i przede wszystkim masywne, widać że na lata. Z tego co się orientuje, drewniane.
  Odpowiedz
#7
Pewna jesteś? A nie mdf? Tylko że my mówimy tutaj o meblach przygotowanych konkretnie na wymiar - a ty piszesz o gotowym zestawie.
Raczej na wymiar takiego zestawu za podobne pieniądze nie znajdziesz.
  Odpowiedz
#8
Nie jestem pewna. Skoro tyle to kosztuje, to najwyraźniej jest to płyta, bo coś byłoby tu nie tak. Na 100% Wam niestety nie powiem, ponieważ po prostu się nie znam...
  Odpowiedz
#9
Budżet będzie zależny od rodzaju mebla, rodzaju materiału i innych. Najlepiej pójdź do sklepu meblowego i porozmawiaj z obsługa.
Rodzice zamawiali w wakacje meble z katalogu, część gotowych, a część na wymiar. Gotowce są tanie, na wymiar trzeba dopłacać.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#10
Nie ma czegoś takiego jak meble przez internet - skąd ten pomysł? Tj. na wymiar?
Można kupić fajne i tanie zestawy, ale nigdy nie będą one dopasowane pod wasze pomieszczenia.
No bo właśnie - jak niby to zrobić przez kompa?
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości