Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Mecz Polska - Anglia 16.10.2012 Stadion Narodowy Warszawa
#1
Dziś usłyszałem dość zabawne zdanie na temat jutrzejszego meczu Polska - Anglia na stadionie narodowym w Warszawie:

Prędzej Amber Gold odda pieniądze niż, Polska wygra ten mecz.

Jak myślicie - czy mamy szansę na wygraną? Czy te opinie o naszej reprezentacji są słuszne?
  Odpowiedz
#2
W zwycięstwo wierzę średnio... hmm sam się oszukuję - nie wierzę wcale, ale gdyby jednak - niezwykle bym był radosny. Dość mam docinek Anglików, pod adresem naszych futbolistów, uśmieszków znajomych sprzedawców pokazujących mi artykuły w gazecie. Kciuki będę ściskał tak mocno, że pewnie na amen sobie je wykrzywię ...
  Odpowiedz
#3
Wiara, to połowa sukcesu ;) Ja tam wierzę, że polscy piłkarze nie zawiodą nas i pokażą się z dobrej strony :)

  Odpowiedz
#4
Wierzę, bo trzeba wierzyć w naszych. Nawet jak mają małe szanse, to i tak będę w nich wierzył.
  Odpowiedz
#5
Także dzisiaj usłyszałem dokładnie takie samo zdanie adminie :)

Nie wierzę nawet, że wygramy :D
Jedyne dla nas zwycięstwo jakiego możemy się spodziewać to remis.


Ale trzymam za nich kciuki. Ważne abyśmy dobrze się zaprezentowali i nie było tzw. siary
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#6
Nie wygramy, mamy za słabą drużynę na Anglików ;]
jedynie w czym możemy wygrać to w kibicowaniu :D
  Odpowiedz
#7
Piłka nożna to sport w którym może się wszystko zdarzyć...
Ja tam wierzę w naszych i ich porażkami się nie przejmuję bo wiem, że dają z siebie wszystko...
Powiem Wam, szkoda tylko, że nie ma takich ludzi, którzy poszukiwali by po Polsce młodych talentów bo ich jest naprawdę wiele.
Nie jeden nadawałby się do kardy reprezentacji Polski.

  Odpowiedz
#8
gregor01 napisał(a):Powiem Wam, szkoda tylko, że nie ma takich ludzi, którzy poszukiwali by po Polsce młodych talentów bo ich jest naprawdę wiele.
Nie jeden nadawałby się do kardy reprezentacji Polski.
I tu się z Tobą zgadzam, jednak nasi szkoleniowcy gdyby nawet potknęli się o talent dorównujący Maradonie pewnie tego nie spostrzegą zapatrzeni w jasne światło bijące od foteli PZPN ;(
  Odpowiedz
#9
Ja żałuje tego że gramy cały czas to samo zamiast próbować nowych rozwiązań. Wiem że ta formacja 4-4-1-1 nie do końca się sprawdzi Lewandowski znów nie będzie dawał rady sam pokonać 3 przeciwników.

[Obrazek: 420460_527469483947170_359380944_n.jpg]

Wg mnie powinniśmy zagrać zdecydowanie bardziej do przodu a przy tym nie otwierając się w obronie tzn formacją: 4 - 3 - 1 - 2

Mój skład
--------Sobiech--------Lewandowski-----
------------------Obraniak------------------
Grosicki ------- Krychowiak ----- Wszołek
Wawrzyniak -Perquis-Komorowski-Piszczek
---------------------Tytoń---------------------
  Odpowiedz
#10
Ja nie wierzę w ich wygraną. Za to w okradaniu ludzi bylibyśmy w światowej czołówce. Nawet nie będę tego oglądał bo wstydzę się tego co sobą reprezentują. Biorą takie pieniądze, że wszyscy razem tyle nie zarobimy w rok. Cytat admina może i śmieszny, ale prawdziwy.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Polska - Ukraina Przebieg zdarzeń + Statystyki SimLay 7 2 977 12.10.2013, 20:54
Ostatni post: SimLay
  San Marino - Polska Hans 3 2 156 13.09.2013, 18:17
Ostatni post: Monkiii
  Mecz Polska - Anglia 17.10.2012 adam-as 11 5 902 17.10.2012, 19:08
Ostatni post: WazzUp
  Mecz Polska-Anglia odwołany! Wielki zawód kibiców adam-as 7 4 653 17.10.2012, 16:37
Ostatni post: WazzUp

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości