Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Megahamster-nie działa?
Megahamster nie działa czy jak? Pamiętam jak dostałem wiadomość na megahamster, i coś wynikało, że będzie dostępny ale pod inną nazwą. Pomoże ktoś?
  Odpowiedz
Tak, jest dostępny pod inną nazwą ale wyłączony terytorialnie dla polaków z powodu ,że na nas dużo skarg wpływa o łamaniu praw autorskich :(
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
A z innego zagranicznego ip da się wejść?
  Odpowiedz
Z tego co było pisane w innym temacie to ktoś wszedł na niemieckim ip ale ogolnie to teraz jest inny adres
Niedostępny
  Odpowiedz
Blokada regionalna jest totalną bzdurą. Niżej macie screena z wejścia na stronę z Tajwanskiego IP.

[Obrazek: 1-1376499457.jpg]
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
Niedostępny
  Odpowiedz
Ma ktoś może ten nowy adres?

Jak dla mnie to może po prostu na starym adresie jest wyświetlana budowa strony, a na nowym, albo chodzi, albo jest zablokowany.
  Odpowiedz
(23.08.2013, 11:34)pandokti napisał(a): Ma ktoś może ten nowy adres?

Jak dla mnie to może po prostu na starym adresie jest wyświetlana budowa strony, a na nowym, albo chodzi, albo jest zablokowany.

W tym wątku ostatnia strona jest adres ;]
http://odjechani.com.pl/Thread-Hiszpa%C5...egahamster
  Odpowiedz
Nie jestem w temacie, ale trochę poszperałem i coś tak mi wychodzi, że Megahamster.es, to teraz Lolabits.es.
Zainteresowanym tematem proponuję pobawić się w bardziej szczegółowe poszukiwania.

Adres strony głównej(przetłumaczonej):
http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=es&u=http://lolabits.es/&prev=/search%3Fq%3Dlolabits.es%26biw%3D1680%26bih%3D895

Jedno z kont(screen zrobiony przed chwilą):[Obrazek: hamster-1377269087.jpg]
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
U mnie strona główna wygląda tak:

[Obrazek: 1-1377286465.jpg]
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
Niedostępny
  Odpowiedz
B0hazard, aby ci działało musisz wejść przez link co podał Jarus.
Niedostępny
  Odpowiedz