Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Menadżery pobierania.
#11
Sam korzystam z IDM i mogę go śmiało polecić. Co prawda stare pirackie wersje mają problem z integracją z chrome. W nowszych wersjach tego problemu już nie ma. Co do sieci hipermarketów BitTorrent polecam uTorrent.

Jeśli zależy ci na programie który obsługuje zwykłe pobieranie i p2p to przypomnij sobie porzekadło "jeśli coś jest do wszystkiego to jest do niczego". Jedyny program który dobrze to robi to raczej system - Ubuntu. A z tego co zauważyłem, raczej za linuxem nie jesteś :P
  Odpowiedz
#12
Wg wszelkich rankingów to IDM jest najlepszy i posiada najlepszy mechanizm do maksymalnego wykorzystania łącza.
Sam korzystam od paru lat, jednak program jest płatny więc nie każdego to urządza.
Co do torrentów z których korzystam sporadycznie używam Utorrent, akurat u mnie nie ma żadnych reklam choć mam zwykłą wersję.
Jak kończę korzystać to wszystko wyłączam w procesach.
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#13
Ja nie korzystam z menedżerów do zwykłych plików, ale do torrentów polecam również utorrent. Ja mam wersję 1.6 i jest bardzo dobra. W starszych utorrentach pliki pobierają się szybciej i nie ma reklam, o ile dobrze pamiętam.
I zaznaczam, że pobieranie plików torrent, to nie zawsze piractwo! Zależy od tego, co pobierzemy.


  Odpowiedz
#14
(05.03.2015, 22:23)Robotox napisał(a): I zaznaczam, że pobieranie plików torrent, to nie zawsze piractwo! Zależy od tego, co pobierzemy.
Nie pogrążaj już się ;_;
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#15
Wiem, że to dla większości banalne i oczywiste, ale miałem kilka razy taką sytuację (nie na tym forum), że tylko napisałem coś o torrencie, to już mnie jakiś gościu nazwał 'pirat'.


  Odpowiedz
#16
Polecam Internet Download Manager jak i Free Download Manager, oraz JDownloader ;) Jeśli wybieracie menadżery pobierania to rozważyłbym właśnie te 3 opcje.
  Odpowiedz
#17
JDownloader nie polecam z własnego doświadczenia.
Ja musiałem non stop w coś klikać, konfiguracji sporo, i sporo minęło zanim przetestowałem program.
Możliwe że pobierałem wtedy wersję beta. Jednak szczerze odradzam, różnica między nim a IDM jest nie duża, a ogromna.
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#18
Jaki menadżer pobierania będzie dobrze współpracował z najnowszą wersją Opery? Próbowałem pobrać Free Download Manager ver. 3.9.6 build 1614 ale windows defender wykrywa jakieś zagrożenie (pobierałem od producenta).
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#19
Ja mam FDM i mi Defender niczego nie wykrywa. Może spróbuj pobrać wersję beta.
  Odpowiedz
#20
Myślę, że większość powinno dobrze współpracować z Operą, problemem jak napisałeś u Ciebie jest defender, nie przeglądarka.. Spróbuj pobrać np. IDM i zobacz, czy zapora będzie blokować.


  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mozilla Firefox - Jak wyłączyć menedżer pobierania plików? Bartosz_Maly 1 5 296 08.12.2011, 16:03
Ostatni post: Szymon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości