Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ankieta: czy podoba wam sie Metallica ???
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, podoba mi się
100.00%
5 100.00%
Nie, nie podoba mi się
0%
0 0%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Metallica - czy wam się podoba, czy nie?
#11
Powiem szczerze, szanuje wszystkie rodzaje muzyki (oprócz disco polo, bo to nie muzyka).
Słucham rapu, hip hopu, dance, rock, trance, reggae mam bardzo obszerny gust muzyczny.
Metallica jest jak dla mnie jak najbardziej dobrą muzyką, a Twój kolega widocznie nie dorósł
do takiej muzyki.

Więc odpowiedź na pytanie: Zdecydowanie tak.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#12
Koneserką nie jestem, jakąś specjalnie wielką fanką też nie, nie znam większości utworów Metallici a fascynację cięższym brzmienień mam już za sobą. Ale lubię sobie od czasu posłuchać np. "Nothing Else Matters" czy "Sad But True" są to moim zdaniem najlepsze utwory z tych kilku, które zdarzało mi się słuchać, czyli jeszcze "Enter Sandman", "The Unforgiven", "Holier Than Thou". Jak już fascynację tego typu muzyką mam już za sobą, ale szanuję osoby słuchające Metallici (jak również samych artystów). A gdyby teraz ktoś zaproponował mi np.przesłuchanie którejś z płyt pewnie bym się zgodziła (nie tylko ze wzglęsu na towarzystwo)
marcin1979 napisał(a):Pytanie należałoby bardziej sprecyzować np. ,,Czy Metallica to ważny zespół w historii muzyki rockowej czy nawet popularnej''? Pytanie w stylu ,,czy ktoś lubi czy nie'' jest troszkę za ogólne.
Więc ja odpowiem również na to pytanie. Tak. Metallica jest z pewnością ważnym zespołem. Nie znam się na muzyce/ historii muzyki ale uważam że wywarła duży wpływ na muzykę jak i na kulturę- większość osób zna "Nothing Else Matters" nawet jeśli nie w całości to przynajmniej kojarzy początek (osobiście byłam w stanie to zanucić zanim jeszcze poznałam cały utwór- który zresztą należał do tych które powalają na kolana). Metallica była i jest też wzorem dla wielu zespołów, które dopiero zaczynają rockową karierę. I dobrze.
  Odpowiedz
#13
Mi bardzo się podoba. Cały czas słucham kawałka The Unforgiven <--------POSŁUCHAJCIE KONIECZNIE

Przepraszam za niepoprawne pisanie, ale musicie posłuchać tego kawałka.
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz
#14
Metallica ma fajną muzykę, bardzo lubię jej słuchać, chyba najlepszy zespół heavymetalowy.
  Odpowiedz
#15
bedi25 napisał(a):chyba najlepszy zespół heavymetalowy.
Nie chcę się czepiać ale Metallica wchodzi w skład Wielkiej czwórki trash metalu (razem obok Megadeth, Slayer i Anthrax). :)

Pozdrawiam.
  Odpowiedz
#16
Nie nie, to zupełnie nie moje klimaty. Rap się raczej gryzie z Metallicą i nie lubię takich brzmień.
Każdy ma swój gust, ważne żebyś się nie wstydził tego czego słuchasz. A czy Twój kolega jest tolerancyjny czy nie to już jego sprawa :)
Ps. Dam sobie rękę uciąć, że GrubSona słucha dlatego że jego znajomi tego słuchają i ma w nich autorytet. Czyli brak własnego zdania na ten temat. Mam nadzieję że się nie mylę.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#17
(25.07.2012, 22:28)Nicholas napisał(a): Nie nie, to zupełnie nie moje klimaty. Rap się raczej gryzie z Metallicą i nie lubię takich brzmień.
Każdy ma swój gust, ważne żebyś się nie wstydził tego czego słuchasz. A czy Twój kolega jest tolerancyjny czy nie to już jego sprawa :)
Ps. Dam sobie rękę uciąć, że GrubSona słucha dlatego że jego znajomi tego słuchają i ma w nich autorytet. Czyli brak własnego zdania na ten temat. Mam nadzieję że się nie mylę.

I się nie mylisz jego kumpel słucha Grubsona i dlatego on też tego słucha
  Odpowiedz
#18
Hans napisał(a):Metallica wchodzi w skład Wielkiej czwórki trash metalu (razem obok Megadeth, Slayer i Anthrax).
Z tych zespołów wg. mnie najlepsze są Slayer i Metalica. W Polsce jest kilka fajnych rockowych zespołów jak TSA, Dżem.
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz
#19
Dżem to nie rock tylko Blues
  Odpowiedz
#20
Dżem to blues rock tak dla ścisłości czyli mocniejsza wersja bluesa.
[Obrazek: MUZOL-baner-468x60px.gif]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości