Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Miłość czy seks? A może przyjaźń?
Dołączę się chętnie do tego wątku :)
Jestem kobietą i uważam że taka przyjaźń jest możliwa ale tylko wtedy gdy ludzie dojrzeli do tego- bo bądźmy szczerzy w wieku 15-16 lat to się myśli o czym innym niż przyjaźń ;)
Ja osobiście mam takiego przyjaciela - każde z nas ma swoje życie ale zawsze na siebie możemy liczyć
  Odpowiedz
Również uważam, że taka przyjażń jest możliwa.
Jeśli jednak zaczyna dochodzić do podtekstów seksualnych, to do wyboru:
a) nigdy prawdziwymi przyjaciółminie byliście
b) jesteście w stałym związku ze sobą ;)

Każda faza znajomości ma swoje przywileje, ale i granice, których, jeśli znamy siebie, nie będziemy przekraczać.
Byłam nastolatką, kiedy poznałam swojego przyjaciela... I przyjaźń ta trwa do dziś.. To już ...(dużo;) ) lat!!! Czasem nie wierzę, że już tyle czasu minęło... Mamy swoje rodziny, dzieci, on już wnuka, bo jest starszy ode mnie o lat 14... Przez te wszystkie lata nasze połówki nie miały cienia podejrzeń co do naszej zażyłej przyjaźni. Jesteśmy w porządku wobec siebie i partnerów życiowych... Temat zakochania, czy nie daj Boże seksu, ani razu się przez nas nie przewinął. Mowy nie było o jakimkolwiek pożądaniu. Pielęgnujemy tę przyjaźń, bo takowa nieczęsto się zdarza...
Mój mąż też ma przyjaciółkę... Nie wyobrażam sobie, byśmy sobie mogli w tej kwestii stawiać jakieś ograniczenia... Nie może być tak, że będziemy skazani tylko na towarzystwo damsko-damskie, czy męsko-męskie... To takie...., jakby to powiedzieć..., bez wyrazu... Ufamy sobie, żadne nie zrobi kroku dalej, żeby czegoś potem nie żałować... To właśnie te granice, o których wczesniej wspomniałam;)
  Odpowiedz
Carpe_diem71 bardzo Ci dziękuje za to świadectwo... :)
  Odpowiedz