Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


MlodyJunior - 21 lat minęło...
#1
Zauważyłem, że dziś obchodzi 21 urodziny nasz kolega http://odjechani.com.pl/User-MlodyJunior

Sto lat!
  Odpowiedz
#2
A no wszystkiego najlepszego. Adam-as, wątpię, że kolega to przeczyta. Spójrz na datę ostatniego logowania :)
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#3
Najlepszego ...
  Odpowiedz
#4
Może wejdzie na forum specjalnie w dniu swoich urodzin :P
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#5
To kolega, który pomagał nam w kodowaniu na samych początkach i głównie na te potrzeby zakładał konto. Po prostu poczułem się w obowiązku złożyć mu życzenia jak zauważyłem.
  Odpowiedz
#6
Wszystkiego najlepszego. :)
  Odpowiedz
#7
Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Ci sto lat!
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#8
Nie znam Cię, ale wszystkiego najlepszego Lecicalus
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Rainbow Wszystkiego najlepszego dla MlodyJunior! adam-as 11 4 320 23.05.2011, 22:48
Ostatni post: Beata

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości