Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Moja biżuteria! I moje filmy :)
#11
Fajne bransoletki. Pracochłonne, więc chyba musisz być bardzo cierpliwą i opanowaną osobą.

Filmiki - ekstra. Dzięki nim, jesteś jedyną osobą na tym forum, która tak przedstawiła się wizualnie. Pomijając jakość mikrofonu (która jest całkiem dobra), szczerze powiem, że masz bardzo przyjemną barwę głosu i miły dla słuchacza sposób wysławiania się. Bardzo profesjonalnie zrobione filmiki. Brawo

Jesteś leworęczna?
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#12
  Odpowiedz
#13
Na jednym z filmików operowałaś po wyświetlaczu głównie lewą dłonią, ale po obejrzeniu pozostałych widzę, że to był chyba jedyny w którym tak było.
Tak, czy inaczej - wyrazy uznania!
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#14
Dzięki! :) Może dlatego, że czasem jest mi strasznie niewygodnie i gimnastykuję się dosłownie żeby nagrać to ładnie, ponieważ pomiędzy moimi rękami jest statyw, zazwyczaj położony na wysokiej podstawce i muszę to tak objąć :) I korzystam z tabletu tak, jak mi wygodniej :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Moje opowiadanie M/M +18 AkFa79 1 12 790 31.01.2024, 14:05
Ostatni post: GRZEGORZ KOWALESKI
  Moja książka polx 19 7 776 13.07.2019, 20:57
Ostatni post: Wallet212
  Moja gra PC - Falling Cubes Robotox 0 1 068 20.02.2016, 18:25
Ostatni post: Robotox
  Moja druga gra android - Chicken Disco Robotox 13 4 203 17.09.2015, 18:25
Ostatni post: amb00
  Moja pierwsza gra telefonowa - Kosmiczny parkour. Robotox 13 4 346 16.08.2015, 22:13
Ostatni post: Robotox

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości