Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Moja druga gra android - Chicken Disco
#11
1. Nie powinno być przycisku "jump". Kurczak powinien skoczyć obojętnie gdzie się dotknie ekranu.
2. Brakuje przycisku wyjścia z gry.
3. Skoro to już jest w 3d to powinno być trochę mniej kwadratowe.

Ale i tak jak na dwa dni pracy to nieźle ;)
  Odpowiedz
#12
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#13
Hmm... Grafika miała być prosta. Nie wiem co wam się nie podoba. Ten kurczak? Trochę mogę go dorobić, ale założenie było prostej grafiki pokroju Crossy Road / Minecraft.


  Odpowiedz
#14
Ten kurczak jest trochę dziwaczny. Już lepiej by wyglądał jak by był w 2D.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Moja książka polx 19 7 776 13.07.2019, 20:57
Ostatni post: Wallet212
  Moja gra PC - Falling Cubes Robotox 0 1 068 20.02.2016, 18:25
Ostatni post: Robotox
  Moja pierwsza gra telefonowa - Kosmiczny parkour. Robotox 13 4 345 16.08.2015, 22:13
Ostatni post: Robotox
Heart Moja biżuteria! I moje filmy :) Zielona Blondynka 13 4 964 17.09.2013, 20:17
Ostatni post: Zielona Blondynka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości