Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Moja dziewczyna ubiera się zbyt wyzywająco.
[Obrazek: ubiera_si__zbyt_wyzywaj_co-1351972143.jpg]

Wielu chłopaków chce mieć piękną, fajną i mądrą dziewczynę.
Zauważyłem, że kiedy już mają zwłaszcza ładną, zaczynają się w związkach pewnego rodzaju problemy. Ładna dziewczyna, nadal chce być ładna, nadal chce się podobać wszystkim i jak czasami ubiera się zbyt wyzywająco, staje się obiektem zazdrości swojego chłopaka. Dla wielu jest to uzasadnione, dla innych nie. Na pewno wielu z Was słyszało zdanie "kochanie, przecież robię to tylko dla Ciebie, aby się Tobie podobać"
Przeciwników i zwolenników takiego zachowania jest tyle samo.

Jak sobie z tym radzicie? Czy przeszkadza Wam wyzywający ubiór swojej drugiej połowy?
Jeśli tak, co robicie, aby utrzymać zdrowe relacje i nie popsuć związku?
  Odpowiedz
Oj @admin stąpasz po cienkim lodzie :D

Mam piękne nogi... w ogóle to świetna laska ze mnie. Jak się tak czasami patrzę na siebie w lustrze, to sama bym się przeleciała (taka luźna dygresja). Nie wyobrażam sobie, abym dla faceta zrezygnowała z tego, co lubię.

Lubię krótkie spódniczki, wysokie obcasy i dekolty. I co z tego? Jak się komuś nie podoba, to won! Związek nie oznacza rezygnacji z własnych upodobań i podporządkowania gustom partnera. Albo akceptujesz mnie taką, jaka jestem, albo sajonara - na Twoje miejsce czeka dziesięciu innych.

Sama też daleka jestem od narzucania facetom stylu ubierania. Co prawda można coś zasugerować, ale nie do przesady. Związek wymaga kompromisów, także tych modowych. I niech nie zwodzą Wasz wasze kobiety mówiąc, że ubierają się tak dla was. Nieprawda, ubierają się tak:
1 Dla siebie, bo lubią to i czują się w ten sposób dobrze
2. Dla innych kobiet - i to jest akurat udowodniony fakt, związany z rywalizacją płci pięknej
3. Dla innych facetów, żebyś sobie nie myślał, że ona nie ma innych adoratorów i abyś wiedział, że jak coś odwalisz, to nią chętnie zaopiekuje się inny osobnik płci męskiej, dostrzegający jej urodowe walory.

Wszystko w tym temacie.
  Odpowiedz
Vilandra napisał(a):Mam piękne nogi... w ogóle to świetna laska ze mnie. Jak się tak czasami patrzę na siebie w lustrze, to sama bym się przeleciała
:D Oj Panowie ta kobieta jeśli ma faceta to musi być kawał psychicznego twardziela. ;)
Nie znasz własnej wartości - giń przepadnij! ;)

Widzisz - w wielu związkach to wcale nie jest takie proste. Przedstawiasz swój punkt widzenia, podczas gdy w związkach trwających ileś tam miesięcy czy lat, chyba nie jest tak łatwo powiedzieć - sajonara w takim przypadku. Piszesz o własnych potrzebach (pkt. 1,2,3), a zdanie drugiej osoby? Zastanawiam się, ilu facetów pomyślało sobie czytając Twoją wypowiedź "ale egoistka - tylko o sobie myśli"
  Odpowiedz
Ja Wcale tak nie pomyślałem no cóż . W moim przypadku to jest tak że jeżeli moja się zbyt wyzywająco i idziemy gdzieś po mieście to nie spuszczam jej z oka , a jeżeli jakiś typek przechodzi koło nas i patrzy na moja to od razu jak to moja mówi : " coś ty taką groźną minę masz" , no a jeżeli idzie gdzieś sama i widzę że za bardzo się stroi to automatycznie nie wychodzi z domu albo zmienia ubranka . Ale nauczyłem się jednego chłopaki ;d nie okazwać zazdrości nawet jeżeli już na maxa chce Cie zdenerwować to zachowaj spokój , jak kocha to nic nie zrobi ;p ja z moja jestem 5 at i nieco dziwna historia jest ale to na później .
  Odpowiedz
To naturalne, zostało kobietom jeszcze z epoki kamienia. Kiedyś rządził zwykle jeden lub kilku samców, teraz jest ich pełno, a kobiety same gubią się w tym dla kogo się upiększają. Muszą się upiększać, bo tak im instynkt nakazuje. Facet jest zazdrosny wtedy, gdy nie potrafi dominować. Jeśli kobieta jest odpowiednia i ty odpowiednio się zachowujesz, to ci nie ucieknie. Jeśli ci ucieknie, to nie dlatego, że inny facet złapał się na jej piękno, tylko dlatego, że ty byłeś na tyle słaby, że ją wypuściłeś. Nawet największym casanova się to zdarza.
  Odpowiedz