Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Monitor gaśnie po paru sekundach. Pomoc przy obudowie
#1
Witam. Wiem, że był o tym wątek ale mam problem, mianowicie chodzi o monitor samsung syncmaster 943N, który gaśnie po paru sekundach.
Teraz moje pytanie jest takie, jak "rozebrać" monitor, bo widziałem parę wątków na internecie, ale chodzi mi o film (może na YT) jak dotrzeć do świetlówek, czy jak to się tam zwie, bo prawdopodobnie w nich jest problem. Dodam jeszcze, że pod światło widać słabe zarysy okienek windows , teraz działam na starszym monitorze, ale chce zrobić ten bo akurat mniej miejsca zajmuje. :D.

Z góry THX :)
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Drugi monitor do programowania do 700 zł. amb00 5 1 245 30.01.2019, 00:54
Ostatni post: amb00
  Świecące punkty na monitorze przy zwiększaniu kontrastu elgato 10 5 964 26.10.2012, 18:11
Ostatni post: elgato
  Jaki monitor polecacie do 20 " Kucharek 2 4 013 07.06.2011, 02:36
Ostatni post: adam-as
  Monitor Samsung Gaśnie Kucharek 5 7 360 06.06.2011, 23:41
Ostatni post: skrzypas
  Najsmuklejszy monitor LG E2290V mabud73 3 3 990 26.02.2011, 13:43
Ostatni post: KruchyFix

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości