Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Movie 43 - WTF is this?
#1
Widzieliście ten film? Mogę zrozumieć, że jest to jeden z tych filmów, które są kontrowersyjne, ale do co tam robi tylu wyśmienitych aktorów?! Co oni tam robią?! Nie ogarniam tego.

Film ma mnóstwo satyry, nawiązuje do codzienności, a raczej bezmyślnych sytuacji z powodu których ludzi mają sporo problemów i kompleksów. Być może ma podkreślić jak takie sytuacje są żałosne, porównując je do poziomu głupoty tego w jaki sposób są one tam przedstawione. Może ten film to po prostu kompletny bezsens, w którym trzeba się sensu doszukiwać. Hugh Jackman, Richard Gere, Dennis Quaid, Kate Winslet, Halle Berry. Dwie ostatnie mają oscara na koncie. Może ci aktorzy wcisnęli się tam, bo za kamerą stał Peter Farrelly, znany z dziwnych komedii. Nie mam zielonego pojęcia i właśnie to jest jeden z powodów dla których nie uznaję nagród... Nie uznaję ich w filmach i wielu innych kategoriach.

Jeśli nie wiecie o czym mówię, to otwórzcie spoiler, tylko ostrzegam! To jest jeb....




Jeśli lubicie oglądać Hugh Jackmana z jajami wiszącymi mu pod brodą, to film dla was... Puknijsie

[Obrazek: qW6HpCq.jpg?1]



...Nie! Powodem nie były pieniądze. Chyba, że ci aktorzy uznali, że za kilkaset tysięcy warto zagrać jedną bezmyślną scenę. Budżet wynosił 6 milionów dollarów. W branży filmowej, to grosze. Komedia jakby nie patrzeć bezmyślna, ale odważna, może czasami śmieszna. Tylko skąd ci aktorzy tam? Nie wiem! Wytłumaczcie mi... Chociaż w sumie na tym świecie, widziałem dużo, dużo gorsze i dziwniejsze rzeczy.
  Odpowiedz
#2
A więc tak, ci aktorzy zagrali tam ponieważ wisieli przysługę co po niektórym reżyserom, cała ekipa kręcąca ten film, specjalnie jechała tam gdzie akurat był jeden z nich, podobno.

A jeżeli chodzi o poziom humoru, mi się podobał, choć liczyłem na więcej. Wielu polaków jest oburzona tym filmem, wystarczy poczytać posty na filmwebie, a to świadczy tylko o tym, że Amerykanie mają ogromny dystans do siebie, potrafią się śmiać dosłownie ze wszystkiego, chyba każdy widział Borata i Bruno :) A Polska jest narodem który, nie wiem, czy jeszcze nie dorósł, czy ma kompleksy, czy coś jeszcze.
[Obrazek: iq15uYm.gif]
fb.com/adipedesign
  Odpowiedz
#3
Polska jest narodem ludzi takich jak wszędzie, bo opinia ogółu nie dotyczy jednostki. Akurat Ameryka jest tak zróżnicowana, że nie można określać jednoznacznie ich mentalności. Sporo moich ulubionych aktorów ma bardzo stanowcze zdanie na temat aktorstwa i filmów. Bywają uparci, co już dawali po sobie poznać. Nie mniej jednak, moim zdaniem film jest po prostu przesadnie głupi. Rozumiem humor i satyrę tego filmu, ale ogólnikowo jest przesadnie dziwny. Terrence Howard powiedział, że nie wie czym ten film jest, ale będzie fajnie i tam zagra. Mnie po prostu interesuje z jakiego powodu jako wyśmienity aktor można porwać się na ten film. Jak widać chyba dla zabawy. Sama komedia w sobie nie różni się dla mnie sensem z innymi podobnymi, ale tu zaskoczyła mnie jedynie obsada.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości