Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Najgłupsze wiadomości, jakie dostajesz na PW w Chomikuj
Ja mam siuprize bez screena :(
Panowie z chomikuj.pl uznaja wiadomosc '' czesc '' za mozliwa probe oszustwa :D

Sorka za ortografie , pisze na telefonie bez polskich literek
  Odpowiedz
To jest niezłe ;D

[Obrazek: 11rw3n5.jpg]
  Odpowiedz
Hehe dzisiaj przeglądając wiadomości, mój typ:

[Obrazek: zesra_-1390414503.png]
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
Wybaczcie mi ale denerwuje mnie gdy otrzymuję wiadomości że coś komuś nie działa.
Np. aplikacja skompilowana pod Windows XP i otrzymuję wiadomość że w nowym komputerze (zapewne Win 8) komuś coś nie działa.

Kolejno nie lubię gdy ktoś mi przysyła wiadomości że mu gra nie działa mimo że w komentarzach są informacje że wszystko jest OK.

Odnoszę wrażenie że w sieci jest sporo użytkowników bez przygotowania do obsługi komputera.
Totalnie nie znają zasad takich jak obraz płyty, witaminka, crack, spolszczenie, aktualizacja, dodatek
albo nie rozumieją że gra z crackiem nie działa online lub programu z fałszywym kluczem nie można zaktualizować.
Nie rozmawiam za pomocą czatu i PW.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Video Zacinaja mi sie filmy mp4 z chomikuj martini.syf 2 2 382 14.02.2021, 14:36
Ostatni post: martini.syf
  Działający program do uploadu na chomikuj scaza 7 3 595 14.12.2019, 21:50
Ostatni post: vrec
  Prośba o reup plików z torrenta na chomikuj makintosz 0 1 202 10.07.2019, 09:03
Ostatni post: makintosz
  Okładka filmu chomikuj tommig1983 1 1 536 27.04.2018, 21:00
Ostatni post: Suicider
  Za FRee chomikuj perla86 0 1 888 25.05.2017, 11:39
Ostatni post: perla86

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości