Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Największa sektorówka świata
#1
[Obrazek: 03png_npsxrwr.png]

600 metrów długości, 50 metrów szerokości, 30 tysięcy metrów kwadratowych, taką powierzchnię zajmuje sektorówka którą rozwinęli kibice urugwajskiego Nacionalu na stadionie Centenario w Montevideo.

[Obrazek: 02png_npsxrws.png]

Gigantyczna flaga zaprezentowana została podczas meczu rozgrywek Copa Libertadores z meksykańską Tolucą (4:0), znajdują się na niej nazwiska pięciu tysięcy kibiców którzy ją sfinansowali lub wzięli udział w produkcji, flaga kosztował 54000 euro. Dla porównania biało - czerwona sektorówka która pojawiła się na euro 2012 ma wymiary 52x30 metrów i 1,6 tys, metrów kwadratowych.

[Obrazek: 01png_npsxrsr.png]

[Obrazek: 04png_npsxrsn.png]

[Obrazek: 05png_npsxrsa.png]



  Odpowiedz
#2
Wow, jakie to ogromne.
Musiało to nieziemsko wyglądać na żywo, niestety film nie odda tego w całości.
Dziwi mnie tylko koszt 54 tysiące euro? Czy ta cena nie została trochę "ubarwiona"? Przecież to ponad
400 tysięcy złotych polskich.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#3
Robi wrażenie, tylko zastanawia mnie jak oglądali to co się dzieje :D
[ Sygnatura usunięta przez moderatora. ]
  Odpowiedz
#4
Hehe, Ci pod flagą mogli czuć się troszkę oszukani - ale czego się nie robi dla sławy :P.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości